Nová K-dráma Netflix Lovestruck In The City Episode 1 Recap(Foto: Instagram)

K-dráma Netflix, 'Lovestruck in The City', mala práve premiéru a divákom ponúkla nielen jeden pár, ale aj tri ďalšie!

Nová K-dráma Netflix, „Lovestruck in The City“, tiež známa ako „City Couple's Way of Love“, nie je vašou typickou K-drámou, pretože jedna epizóda trvá asi tridsať minút, na rozdiel od bežných K-drám, ktoré zvyčajne bežia. asi hodinu a pol. Nový pohľad Netflixu na to zďaleka nechýba, ale prekvapivo stačí na jednu epizódu!

Prvá epizóda 'Lovestruck in The City' začína rozhovormi s hlavnými postavami jeden po druhom počas natáčania. Séria rozhovorov predstavuje 32-ročného architekta Park Jae Wona (Ji Chang Wook), 29-ročného Lee Eun O (Kim Ji Won), kolegu architekta Choi Kyung Joona (Kim Min Seok), Seo Rin Yi (So Ju Yeon), ktorého diváci viac spoznajú v ďalších epizódach, Oh Sun Young (Han Ji Eun), ktorý je casanova, a Kang Geon (Ryu Kyung Soo), ktorý miluje natáčanie ľudí.Prostredníctvom týchto rozhovorov sú životy týchto párov zdokumentované, ako keby boli v dokumente, ktorý ukazuje ich cestu k skutočnej láske v meste.

Nová K-dráma Netflix Lovestruck In The City Episode 1 Recap(Foto: Instagram)

Po rozhovoroch je každá z postáv videná vo svojich domovoch, kde sa diváci dozvedia viac o nich, o ich osobnostiach a o tom, ako sa ich životy navzájom prelínajú. Zatiaľ čo prvých pár minút predstavuje rôzne postavy a páry, prvá epizóda sa zameriava hlavne na jeden pár: Jae Won a Eun O.

Keď sa ich oboch pýtajú na ich vzťah, obaja tiež súhlasia s tým, že obvinia Eun O z toho, že sa ich vzťah pokazil. Jae-Won však vôbec nie je ignorantom svojich vlastných chýb vo vzťahu. Napriek problémom ich vzťahu sú obaja vďační, že prešli takouto skúsenosťou, ktorá ich naučila žiť svoj život tak, ako chcú.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kakao TV (@kakaotv.official)

V septembri 2019 sú diváci nasmerovaní na scénu, kde Eun O vyzdvihne Jae Won na letisku, kde Eun-O očividne priťahuje Jae-Won. Intenzívna a temperamentná osobnosť Eun-O v aute ju prinúti spustiť rádio s pesničkami a požiadať Jae-Wona, aby si s ňou zaspieval. Jae-Won sa pristihne, ako hľadí na Eun-O a vytešuje sa z jej silnej a zábavnej osobnosti, čo bol presne ten moment, keď sa Jae-Won začal zamilovať do Eun-O.

Po stretnutí nie je Jae Won schopný spustiť oči z Eun O, keď behá po pláži a hrá sa so svojím psom. „Svieti,“ hovorí Jae Won so psíma očami svojmu spoločníkovi Binovi.

V tú noc Bin a Ra-Ra usporadúvajú grilovaciu párty niekde na pobreží, kde sa ľudia ponáhľajú a oslavy získavajú náboj. Jednotlivci hrajú Jenga, beer pong a konzumujú veľké množstvo alkoholu, kým nezhasnú svetlá.

Nová K-dráma Netflix Lovestruck In The City Episode 1 Recap(Foto: Instagram)

Celé je to dôležité pre trik, pretože Riri a Bin usporiadajú každého do rôznych stretnutí v hre vrátane spoločného objatia. Je to veľmi príjemný malý ľadoborec, ktorý konečne pozoruje, ako Jae-Won pred každým dáva úderný signál, drží Eun O za zápästie a hľadí kamsi dole do jej očí. Keď sa na nočnej oblohe nad nimi trblietajú petardy, Jae Won odzrkadľuje, že ju v tej chvíli jednoducho miloval.

Poďme ďalej sledovať príbeh Jae-Won a Eun O a objavme ďalšie páry, zatiaľ čo čakáme na ďalšie epizódy novej romantickej drámy „Lovestruck in The City“! Vysiela sa každý utorok, piatok o 17:00 (KST).

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker