Ľudia z FOX's 'Empire' práve vydali novú ukážku pre budúcu stredu 'Unto The Breach' a je jasné, že je to epizóda, ktorú si nechcete nechať ujsť. Ako vysvetľuje Jussie Smollett, ktorá stvárňuje postavu Jamala, '[Epizóda 9] je moment, keď sa veci začnú skutočne dotýkať fanúšikov!' Vo filme „Unto The Breach“ v hlavných úlohách s Estelle a Juddom Nelsonom prepukne dráma medzi všetkými Lyonmi. Pozrite si video s ukážkou 'Unto The Breach' (S01E09) nižšie, kde nájdete úplne nové spoilery 1. sezóny 'Empire'!

Finále 1. sezóny 'Empire's sa rýchlo blíži a epizóda 9 ukazuje, že séria FOX sa v nasledujúcich troch epizódach vôbec nespomalí. Pozrite si úžasné video s ukážkou 'First Look' pre Epizódu 9 s názvom 'Unto The Breach' a uvidíte, čo by ste mali očakávať budúcu stredu! Varovanie: pred nami sú hlavné spoilery 1. sezóny!

V ukážkovom videu 'First Look' hovoria 'Terrence Howard, Taraji P. Henson a Jussie Smollett o Anikinej pomste, Jamalovej presilovej hre a Andreho križovatke. Úplne nová ST 9/8c MAR 4!“

„Lucious, hrá ťa. Pracuje s Berettim. Povedz mu to, Booboo Kitty,“ uškrnie sa Cookie, keď Anika prezradí jej tajomstvá.

'Všetko je po vojne. Beretti sa pokúša pytliačiť našich umelcov,“ vysvetľuje Taraji P. Henson.

Potom vidíme Luciousa, ako nahnevane konfrontuje svojho rivala Berettiho. 'Začal si ty. Teraz to dokončím,“ varuje.

Jussie Smollett potom vysvetľuje situáciu, v ktorej sa spoločnosť nachádza, a hovorí: „V roku 109 začíname vidieť úplný chaos vo vnútri spoločnosti, pričom Beretti ide za nami. Naozaj vidíte, že rodina odložila svoje rozdiely bokom.“

Aj keď dráma v rodine stále horí, Lyonovci sú vytrvalí vo svojej túžbe zachrániť spoločnosť. „Pozerám, ako sa moja rodina stretáva, aby bránila to, čo je naše. Všetci stoja a podporujú ma. To je úžasný moment,“ hovorí Terrence Howard.

„Jamal chytí býka za roh a skutočne ukazuje Luciousovi, že je schopný robiť veci, ktoré urobil Lucious,“ vysvetľuje Smollett. Mohol by konečne prísť ich prielom (a Luciousovo prijatie Jamalovej sexuality)?

Potom príde možno najdramatickejšie odhalenie zo všetkých.

„Na začiatku epizódy Andre prestane brať lieky,“ hovorí Trai Byers o svojej postave. „Je to skutočne začiatok Andreho úplného zrútenia,“ dodáva Jussie Smollett.

Od začiatku série sa vyskytli rôzne príklady predzvesti jeho veľkého zlomu. „Stres bol príliš veľký na to, aby ho zniesol, keď sa snažil žiť v súlade so svojím otcom [a] so svojimi bratmi, ktorí majú toľko talentu,“ naznačuje Howard.

Trai Byers pokračuje: „Posledná scéna s Andrem a Luciousom je bezbariérový, starý Lyon verzus mladý Lyon. Je vojna. Všetko vychádza – stáva sa to výbuchom.“

'Prestať bojovať!' Lucious kričí, keď je Andre zdržanlivý v dusení.

Ste pripravení na vojnu v Lyone? Bude to ohromujúca a vzrušujúca epizóda!

Na čo by sme sa ešte mali tešiť v 'Unto The Breach'? Varovanie: prichádzajú ďalšie spoilery k epizóde 9!

Ako sme už informovali, v 'Unto The Breach', Epizóde 9 1. série, 'Cookie vyhlási vojnu Anike po tom, čo objavila veľké tajomstvá, ktoré ukrývala priateľka jej bývalého manžela; v tom istom čase sa Lucious stretne zoči-voči s odvekým rivalom; a Jamal sa zútulňuje k slávnemu umelcovi, keď on a jeho bratia prijmú drastické opatrenia na záchranu Empire Entertainment,“ zhŕňa obsah TV Guide.

Pozrite si promo ukážku 1. sezóny Impéria, 9. epizódy nižšie, kde nájdete ešte viac spoilerov!

Čo ešte bude odhalené v epizóde 9 hitu FOX show? Čo si myslíte o najnovšom sneak-peek preview a spoileroch? Ste pripravení byť svedkom „vojny“ Lyonov? Ozvite sa v sekcii komentárov a dajte nám svoj názor!