Začínajúci herec Choi Hyun Wook dokazuje svoj talent a schopnosti vo svojej novej úlohe vo filme Nam Joo Hyuk a Kim Tae Ri 'Twenty Five, Twenty One.' Stvárnením Moon Ji Woong si získal solídnu fanúšikovskú základňu na domácej aj medzinárodnej scéne. Okrem toho herca prirovnávajú aj k juhokórejským srdciarom Park Seo Joon a Jang Ki Yong!

Choi Hyun Wook vo filme „Twenty Five, Twenty One“

Sobotná a nedeľná dráma tvN „Twenty Five, Twenty One“ s Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri, Bona, Choi Hyun Wook a Lee Joo Myung zobrazuje rast, sny a priateľstvá mladých ľudí v roku 1998.

Choi Hyun Wook(Foto: oficiálny Instagram tvN)
Choi Hyun Wook

Okrem hlavných predstaviteľov Nam Joo Hyuk a Kim Tae Ri v dráme účinkujú aj talentovaní nováčikovia Bona (WJSN), Choi Hyun Wook a Lee Joo Myung.V dráme Choi Hyun Wook hrá úlohu Moon Ji Woonga, pekného chlapca s mnohými talentmi a priateľa postavy Kim Tae Ri.

(Foto: tvN Oficiálny Instagram)
Choi Hyun Wook

Malú obrazovku vykresľuje svojím stvárnením roztomilého mladého chlapca s vrúcnou a priateľskou aurou podobným muštu.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:„Twenty Five, Twenty One“ Episode 5 až 8: Kim Tae Ri Bags the Gold + Nam Joo Hyuk Feels Distant

Rovnako ako jeho postava Moon Ji Woong, aj Choi Hyuk Wook má jasnú energiu. Napriek veľkému vekovému rozdielu so svojimi spoluhráčmi je pre neho stále ľahké byť s každým priateľom.

(Foto: tvN Oficiálny Instagram)
Choi Hyun Wook

Hoci je talentovaný herec, miluje aj tanec, spev a skateboarding. Choi Hyun Wook je všestranný herec, ktorý so sľubným talentom pomaly stúpa na vrchol.

Choi Hyun Wook ako ďalší Park Seo Joon, Jang Ki Yong

Pred svojimi prelomovými rolami, ktoré ovládli svet Hallyu, začali Park Seo Joon a Jang Ki Yong menšími úlohami v populárnych romantických drámach.

Choi Hyun Wook(Foto: Instagram Cosmopolitan Korea's)
Choi Hyun Wook

Vďaka svojim bezkonkurenčným hereckým výkonom a božským vizuálom sa títo dvaja vyšvihli k hviezde a viedli svoje vlastné drámy.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ TAKTO: „Twenty Five, Twenty One“ Epizóda 1 až 4: Nam Joo Hyuk, Kim Tae Ri nachádzajú šťastie a nádej jeden v druhom

Hviezda filmu 'Twenty Five, Twenty One' Choi Hyun Wook, ktorý je chválený aj za jeho vizuál, je porovnávaný s týmito dvoma hercami.

Choi Hyun Wook(Foto: Instagram Choi Hyun Wooka) (Foto: Instagram spoločnosti Awesome Entertainment)
Park Seo Joon hovorí úprimne o svojom vzhľade v „Captain Marvel 2“ (Foto: Singles Magazine Official Instagram)

Traja herci majú takmer podobné gény, pretože všetci sa môžu pochváliť vizuálmi s vyrezávanými a dobre definovanými rysmi.

(Foto: Choi Hyun Wook Oficiálny Instagram)
Choi Hyun Wook

Na druhej strane 9. epizóda 'Twenty Five, Twenty One' sa vysiela v sobotu 12. marca o 21:10. KST na tvN.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ:Tipy pre krásu Kim Tae Ri na rok 2022: Udržujte si jemnú pokožku a žiarte ako hviezda 'Twenty Five, Twenty One' vo veku 30 rokov!

Myslíte si, že sa Choi Hyun Wook, Park Seo Joon a Jang Ki Yong podobajú? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch nižšie!

Ak chcete získať ďalšie aktualizácie KDrama, KMovie a celebrít, sledujte Kiltandkeeley!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.