Bonnie nosí srdce na rukáve, zatiaľ čo Soo-ho je so svojimi citmi často záhadný. Zjavný rozdiel medzi týmito dvoma typmi osobnosti je hlavným zaujímavým aspektom 'Lucky Romance' , takže sa mi uľavilo, že táto epizóda konečne prinútila týchto dvoch zapojiť sa do dlhších neformálnych rozhovorov. Toto je nepochybne relatívny pojem. Bonnie precitnúť so svojou sestrou je pre ňu nenútené, aj keď väčšina ľudí by to radšej urobila v súkromí ako pred svojím šéfom.

Soo-ho to, že je Bonniein šéf, pridáva do vzťahu komplikovaný uhol pohľadu. Presne povedané, mal ju vyhodiť za to, že k nemu prišla. Ale Soo-ho je milý a sympatický muž, ktorý sa vo všeobecnosti nestará o to, aby sa tak správal, pretože nikto sa nikdy nespráva tak, ako by to bolo dôležité. A ak vezmeme do úvahy, ako sa Seol-hee neustále ospravedlňovanie často javí ako neúprimné, je ľahké pochopiť, prečo Soo-ho koná týmto spôsobom.

Seol-hee je užitočná menej ako postava s jej vlastnou dynamickou úlohou v zápletke a viac ako porovnanie, pretože jej osobnosť je v podstate vo všetkých smeroch opakom Bonnie. Tematicky 'Lucky Romance' má veľa takýchto silných stránok. Pravdepodobne najlepším momentom súhry medzi Bonnie a Soo-ho v tejto epizóde je, kde ukazuje, aká šťastná je v dôsledku jej dosť bláznivých náboženských posadnutostí. Soo-ho si stále myslí, že Bonnieine presvedčenia sú poverčivé a bláznivé, no začína si uvedomovať, že pozitívny vplyv, ktorý majú na Bonnie, je celkom skutočný.Mal by som však poznamenať, že som stále dosť skeptický voči tomuto spisovateľovi Choi Yoon-gyo robí čokoľvek z toho zámerne, pretože tak veľa zo zvyšku 'Lucky Romance' je o niečo viac ako plnivo. Celý zamestnanecký ústup je väčšinou len výhovorka pre každého, aby sa šiel povoziť na špinavých bicykloch. Iste, optika na tom je úhľadnejšia ako všetci, čo sa poflakujú v kancelárii, aj keď to trochu koliduje s celým svojvoľne vopred stanoveným termínom.

Áno, s každou ďalšou epizódou je jasnejšie, že nikto z produkčného tímu nevie a ani sa nezaujíma o to, ako vlastne vývoj videohier funguje. Mohlo by byť jednoduchšie ignorovať tieto časti okrem toho, že hlavným zámerom nebohého Geon-wooka v príbehu je v tomto bode vyvolať komplikácie tým, že je slávnou celebritou spojenou s videohrou. To je taký zvláštny zdroj konfliktov, že ani neviem, ako naň reagovať.

Zdroj: HanCinema