Tae-ho je zaneprázdnený plánovaním v súčasnosti rovnako ako v minulosti a nové rady poukazujú na krvavú históriu hviezdy dávno pred incidentmi na ostrove. Vyšetrovatelia sa zmietajú medzi tým, ktorých príbeh je vhodnejšie zverejniť, zatiaľ čo naša cesta po osude ostrovnej skupiny privedie do tábora nového človeka s množstvom cenných informácií. Tae-hov úkryt v minulosti je v nebezpečenstve a on začína byť zúfalý.

Zostáva jedna epizóda, kým sa nedostaneme do stredu, keďže séria má našťastie iba šestnásť epizód, hlavná prekážka s názvom Tae-ho ( Choi Tae-joon ) prináša veľký návrat. Tae-ho vs. Bong-hee ( Baek Jin-hee ) bude nasledovať bitka a vyšetrovateľ Jo ( Pieseň Ok-sook ) si bohužiaľ vyberá nesprávnu osobu na stranu. Na druhej strane, Tae-yeong ( Yang Dong-geun Zdá sa, že sa teraz usadil a je pripravený stať sa novým spojencom v živote Bong-hee.Siedma epizóda nám dáva veľa indícií o niektorých veľkých odhaleniach, ktoré môžu prísť veľmi skoro. Rozhovor medzi Tae-hom a Jang Do-palom (Kim Bop-rae) o ich príslušných vraždách je veľmi neformálny a vykresľuje ich špinavú aféru ako dlhotrvajúcu. V kombinácii s naším novým ostrovom, ktorý prežil, Kim Gi-wan ( Ahoj Jae-ho ) istotu o povahe Tae-ho a jeho vražde So-hee ( Ryoo vyhral ), zdá sa, že naše darebné duo bolo na chvíľu zaneprázdnené, či už samostatne alebo ako tím.

Menej pravdepodobné, že sa stalo, je, že Do-pal plánoval leteckú haváriu a teraz kryje Tae-ho, pretože ten môže mať proti nemu dôkazy pre minulé prehrešky. O to pravdepodobnejšie je, že Jae-hyeon ( Yeon Je-wook ) nespáchal samovraždu, ale bol zabitý Tae-hom, možno v spolupráci s Do-palom. Bohužiaľ, mätúci charakter súvisiaceho flashbacku položí So-hee aj Tae-ho na zem, keď Jae-hyeon padol, ale skresľovanie reality je niečo, čo tvorcovia zjavne radi robia.

Som nadšený, keď uvidím, ako sa situácia na ostrove vyvinie teraz, keď sa podarilo zistiť Tae-ho. Môžeme pokojne predpokladať, že na jeho príbehu je na konci epizódy niečo pravdy. Joon-oh ( Jeong Kyeong-ho ) sa pravdepodobne obrátil proti nemu, aby zachránil ostatných po tom, čo na nich zaútočil Tae-ho. Zdá sa, že incident sa odohral na lodi, takže máme aj dôkazy o možnej záchrane predtým, než všetci zmiznú, pokiaľ prezident Hwang ( Kim Sang-ho ) pilotoval nájdené plavidlo.

S plne preukázanou nevinou Bong-hee a novými darebákmi, ktorí s ňou plánujú, sa teším na ďalšiu epizódu. Nízke hodnotenia ma znepokojujú, keďže viem, ako na ne reagujú kórejské dramatické produkcie, ale úprimne dúfam, že sa tento príbeh vyvinie tak, ako bol pôvodne zamýšľaný. Nehľadiac na tonálnu, kreatívnu a strihovú nemotornosť, základy príbehu sú zatiaľ dobre spracované.

'Chýba 9' je v réžii Choi Byeong-gil , napísané Syn Hwang-won a funkcie Jeong Kyeong-ho , Baek Jin-hee , Oh Jeong-se a Choi Tae-joon .

Zdroj: HanCinema