Po mesiacoch odhaľovania svojich vizuálne úžasných teaserov prišiel pre fanúšikov Park Bo Young a Seo In Guk deň, keď 10. mája debutovala dlho očakávaná dráma „Doom at Your Service“.

Diváci privítali najnovšiu drámu tvN s vrúcnosťou, keďže večerný program zaznamenal pozitívny ohlas verejnosti.

Rebríček 'Doom at Your Service' dosiahol v prvej epizóde viac ako 4 %.

Dramatický plagát Doom at Your Service(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Podľa Nielsen Korea, 'Doom at Your Service', má rating sledovanosti dobrý začiatok po tom, čo celoštátne získal v priemere 4,2 a 4,9 percenta.Okrem toho cieľová sledovanosť vysielacej siete pre mužov a ženy predstavovala 1,9 až 2,6 percenta, zatiaľ čo 2,1 až 2,8 percenta v celoštátnom priemere skóre, čím sa dráma dostala na prvé miesto na všetkých kanáloch.

To zahŕňa terestriálne vysielanie a nastavenie zeleného svetla na jeho kasový úspech.

ČÍTAJ VIAC: Lee Soo Hyuk zdieľa úprimné fotografie s Park Bo Young na súbore „Doom at Your Service“

Najdôležitejšie epizódy 1. epizódy „Doom at Your Service“.

Dráma sa začína srdcervúcou scénou po tom, čo Tak Dong Kyung v podaní Park Bo Younga diagnostikovali rakovinu mozgu a zostávalo mu len 100 dní života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym účtom tvN drama (@tvndrama.official)

Keďže šokujúca správa bola nečakaná, chvíľu jej trvalo, kým ju nechala vstrebať; ale to spôsobilo Tak Dong Kyungovi toľko smútku.

'Doom at Your Service' epizóda 1 tiež víta Seo In Guk ako Myeol Mang, ktorý je posol medzi ľuďmi a bohmi.

V dráme môžu diváci cítiť chémiu na obrazovke a interakciu medzi dvoma hlavnými hviezdami.

Navyše 33-ročný herec so svojou šarmantnou atmosférou naozaj strhol svoju postavu.

Okrem dua sa v dráme objavilo aj špeciálne portrét Kim Ji Suka. Hrá Jo Dae Han, ktorý bol bývalým priateľom Tak Dong Kyunga, s ktorým chodila tri mesiace.

Lee Soo Hyuk bol tiež vítaný ako Cha Joo Ik, spolupracovník Tak Dong Kyunga vo vydavateľskej spoločnosti Life Story.

Obsadenie „Doom at Your Service“ zdieľa myšlienky o dráme

Pred premiérou „Doom at Your Service“ herci poskytli svoje postrehy týkajúce sa veľmi očakávanej drámy.

Vlani 6. mája sa členovia obsadenia Park Bo Young, Seo In Guk, Lee Soo Hyuk, Kang Tae Oh, Shin Do Hyun a režisér Kwon Young Il objavili na online tlačovej konferencii, aby hovorili o novej dráme.

Počas konferencie si herečka 'Abyss' myslí, že mnohí sa môžu stotožniť s jej postavou, keďže Dong Kyung predstavuje rôznych ľudí.

„Verím, že Dong Kyung môže zastupovať veľké množstvo ľudí, ktorí nemajú veľký sen. Je to postava, ktorá si nájde prácu po tom, čo sa prispôsobí realite, a myslím si, že ľudia sa s ňou dokážu stotožniť.“

Medzitým Seo In Guk tiež podelil o svoje dva centy týkajúce sa drámy a povedal, že pri čítaní scenára cítil očarujúcu osobnosť Myul Manga, najmä keď stretol Tak Dong Kyunga.

Hviezda 'Shopping King Louie' dodala, že sa dokázal vžiť aj do smútku svojej postavy a vzbudil zvedavosť na druh entity, ktorú bude môcť nájsť, a na obete, ktoré musí pre niekoho priniesť.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Park Bo Young debutuje na Instagrame pred svojou nadchádzajúcou drámou „Doom at Your Service“


KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills