20. augusta sa na MBC objavila najnovšia romantická komédia „Check The Event“ (známa aj ako „Please Check The Event“) s Bang Minah (známejšia ako Minah), hercom z „Mouse“ Kwonom Hwa Woonom v hlavnej úlohe z Girl's Day. Herec Strong Woman Do Bong Soon Ahn Woo Yeon.

Novo vydané fotografie ukázali nehynúcu lásku Minah a Kwon Hwa Woon k sebe navzájom.

Girl's Day Minah a Kwon Hwa Woon zdieľajú jeden závratný bozk v 'Check The Event'

Špeciálna dráma MBC „Check The Event“ zaplnila obrazovku nádhernou scenériou ostrova Jeju v spojení s osviežujúcim a svojráznym párom Ha Song Yi a Park Do Kyeom, ktorých stvárnili Minah a Kwon Hwa Woon z Girl's Day.(Foto: MBC) (Foto: MBC)

Rovnako ako mnoho iných vzťahov, vzájomná láska oboch postáv čelila mnohým bojom a útrapám, ktoré bohužiaľ vyústili do rozchodu.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: IN THE LOOP: Pozrite si najnovšie K-drámy a epizódy, ktoré môžete sledovať tento týždeň

Na čerstvo zverejnených fotografiách sa Minah a Kwon Hwa Woon z Girl's Day podelili o chvenie v srdci, čím si ukradli pozornosť divákov a rozbúšili ich srdcia.

(Foto: MBC)

Zaujímavé je, že zverejnené fotografie evidentne ukazujú ich nehynúcu vzájomnú lásku. Keď dvaja bývalí milenci sedia oproti sebe, stále je cítiť lásku, ktorá zostala po rozchode.

(Foto: MBC)

Fotografie, ktoré zachytávali dotyk pier týchto dvoch ľudí, spôsobili, že srdcová frekvencia divákov sa zvýšila s takým vzrušením a závratmi.

(Foto: MBC)

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Namgoong Min predvádza svoje vynikajúce schopnosti ako elitný špeciálny agent v novom teaseri „The Veil“

Produkčný tím 'Check The Event' povedal, že bozk medzi Song Yi a Do Kyeom znamená veľa, 'Bude to kľúčová scéna, kde môžete hádať, aká je vzájomná úprimnosť, aj keď sa rozišli. Prosím, venujte veľa lásky a podpory Song Yi a Do Kyeom.“

Umocňujú sa očakávania fanúšikov a divákov, aká zmena medzi oboma bývalými milencami nastane.

Spoilery 2. epizódy „Skontrolujte udalosť“.

V pilotnej epizóde drámy boli zmeny vo vzťahu Ha Song Yi a Park Do Kyeom jasne evidentné. Počas svojej cesty si obaja navzájom kreslili čiary, dávali pozor, aby ich ten druhý neprekročil, a obom to znepríjemňovalo situáciu.

Po príchode na ohromujúci ostrov Jeju si horúca hlava Song Yi pripila s nádherným sprievodcom výletu Seo Ji Gangom, ktorého hrá herec Ahn Woo Yeon.

V ukážke z druhej epizódy sa Song Yi prebudí v izbe Ji Ganga a nepamätá si, čo sa stalo minulú noc. Keď sa snaží rýchlo dostať späť do ich izby, prichytí ju pri čine jej bývalý milenec Do Kyeom.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: „Lovers of the Red Sky“ uvádza tretí teaser zobrazujúci Kim Yoo Jung, Ahn Hyo Seop a Gong Myung's Complicated Romance

Dvaja muži v životoch Song Yi sa v jednom okamihu stretli a napätie medzi nimi je nepopierateľne evidentné.

V srdci ostrova Jeju sa rodí potenciálny milostný trojuholník, ktorý zvyšuje vzrušenie a očakávanie divákov.

Dátum výroby a vydania 'Check The Event'

Špeciálnu drámu MBC 'Check The Event', v ktorej hrajú Girl's Day's Minah, Kwon Hwa Woon a Ahn Woo Yeon, režírujú filmári Kim Ji Hoon a Lee Han Joon spolu so scenáristom Kim Tae Joo.

Dramatický seriál je produkovaný spoločnosťami Big Ocean Entertainment a Supermoon Pictures a rozpráva príbeh dvoch bývalých milencov, ktorí predstierali, že sú opäť spolu po tom, čo sa pár vydal na výlet na ostrov Jeju.

(Foto: MBC)

Lee Jin Hyuk, Nam Kyu Hee, Kim Young Sun a Kim Hee Chang z UP10TION sa tiež pripoja k výletu párov na ostrov Jeju.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: „Policajná univerzita“ odhaľuje špeciálny plagát s B1A4 Jinyoung a f(x) Krystal's Amazing Chemistry

2. epizóda 'Check The Event' je naplánovaná na vysielanie v sobotu 21. augusta na MBC o 21:50. KST.

Bude tiež k dispozícii na streamovanie v iQIYI.

Pozrite si ukážku 2. epizódy „Check The Event“ tu:

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!


KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.