'Legends of Tomorrow's' Hawkman a Hawkgirl od DC budú debutovať v crossoverových epizódach 'The Flash' a 'Arrow'. Rozmanitosť nahlásené. Správy hovorili, že rolu Hawkmana aka Cartera Halla bude hrať herec z 'French Kiss' Falk Hentschel, zatiaľ čo modelka Ciara Renee bude hrať Hawkgirl aka Kendra Saunders v spinoff sérii 'DC's Legends of Tomorrow.'

Hawkman a Hawkgirl by boli spriaznené duše a reinkarnácie staroegyptských bohov. Údajne by znovu stelesnili čas ako okrídlení bojovníci s prilbami, aby porazili večné nebezpečenstvo, comingsoon.net nahlásené.

Správy MTV oznámili, že herec Ray Palmer bol obsadený ako Brandon Routh do populárneho seriálu DC's Legends of Tomorrow. Správy hovorili, že Caity Lotz bude hrať rolu 'White Canary' a herec Arthur Darwill bude stvárňovať cestovateľa v čase 'Rip Hunter'.'Pre nás je to v prvom rade so všetkými (našimi šou) o 'ako je to vlastné?'' Greg Berlanti, výkonný producent. Dodal: 'Pretože to nechceme robiť len preto, aby sme to urobili.'

Berlanti porovnal 'DC's Legends of Tomorrow' so starými westernovými lúpežnými filmami ako 'The Magnificent Seven' a 'Ocean's Eleven.' Ďalej povedal, že v šou bude veľa „osamelých ozbrojencov“ a „šerifov v meste“.

'Keď hrdinovia sami nestačia... svet potrebuje legendy,' comingsoon.net nahlásené. Ich správa odhalila, že Rip Hunter bude mať za úlohu zostaviť skupinu hrdinov (vrátane Hawkmana a Hawkgirl z 'DC's Legends of Tomorrow') a tiež darebákov, aby čelili neúprosnej hrozbe. Hrozba by neohrozila len planétu, ale „celý čas“ samotný, uviedli reportéri. Rôznorodý tím 'DC's Legends of Tomorrow's by spolupracoval na porazení nesmrteľnej hrozby.

Časti 'DC's Legends of Tomorrow' Hawkman a Hawkgirl boli vyňaté z komiksov DC. Nadchádzajúca séria pochádza od Bonanza Productions Inc. v spolupráci s Warner Bros Television a Berlanti Productions.

'DC's Legends of Tomorrow' bude mať premiéru uprostred sezóny na CW.