Wonpil, známy ako klávesista a hlavný spevák skupiny Day6 od JYP Entertainment, je teraz pripravený na svoj herecký debut s 'Best Mistake 3'!

Prečítajte si ďalšie podrobnosti.

Herec Wonpil prichádza so svojou debutovou K-drámou „Best Mistake Season 3“

Klávesista Day6 potvrdil svoje účinkovanie v pripravovanej webovej sérii „When I Fell In Love with an Iljin“, ktorá je známa aj ako „Najlepšia chyba 3. sezóny“, ktorá predstavuje jeho vôbec prvú drámu. Očakáva sa, že Wonpil stvárni Do Ye Seok, inteligentného a zodpovedného študenta. Ale aj keď je známy tým, že je bystrý človek, Ye Seok má veľa rán zo svojich životných skúseností.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný 콬TV (@koktv_official)

Okrem správy K-media ukáže Wonpil širokú škálu emócií prostredníctvom svojej novej dramatickej postavy. Jeho prvá séria „Best Mistake“ je už v 3. sezóne a zaznamenala 200 miliónov kumulatívnych zobrazení online.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný 콬TV (@koktv_official)

Pred debutom na obrazovke Wonpil spochybnil svoje herecké schopnosti vo svojej predchádzajúcej hudobnej hre 'Midnight Sun' spolu s Onew od SHINee, Baekho z NU'EST, Youngjae z GOT7 a Kei z Lovelyz. Vďaka jeho javisku sú teraz mnohí nadšení, že Do Younga uvidia v jeho pripravovaných hereckých projektoch.

Wonpil si svoje herecké portfólio vybudoval aj vďaka účinkovaniu v rôznych hudobných videách a filmoch. Už sa objavil v „Dancing Cartoon“ BOL4 v roku 2020.

Opäť predvedie svoj jemný tón a stabilné herectvo prostredníctvom 'Best Mistake Season 3', ktorého premiéra je naplánovaná na 28. decembra o 17:00. (KST). Vysielať sa bude každý utorok a piatok cez YouTube kanál KoKTV.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: NU'EST Baekho bude viesť nový muzikál „Equal“ a je potvrdené, že bude hrať úlohu doktora

6. DEŇ VYHRAL(Foto: KokTV Official) 6. DEŇ Wonpil

Medzitým vo zverejnenej ukážke a plagáte Wonpil upútal pozornosť mnohých svojou vrelou, jemnou a jasnou osobnosťou. Wonpil tiež ukázal svoje nové kúzla, pretože vyzerá úžasne, keď nosí modrú vestu cez biely sveter, čo zvýrazňuje jeho útulný vzhľad.

Okrádač scén „Squid Game“ Lee Jung Joon sa pripojí k obsadeniu „Best Mistake Season 3“

Ďalšou hviezdou, na ktorú sa môžete tešiť vo webovej sérii, je nový herec Kdrama Lee Jung Joon, ktorý sa krátko objavil v 'Squid Game'. Toto bude jeho prvá dráma po tom, čo sa objavil vo fenomenálnej sérii Netflix „Squid Game“.

Lee Jung Joon(Foto: Lee Jung Joon Instagram)

Lee Jung Joon sa dostal na titulky po tom, čo sa objavil v seriáli o lámaní rekordov. Bol to človek, ktorý mal 25-sekundový vzhľad na obrazovke, ale vďaka svojmu vizuálu si ho verejnosť všimla.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Zoznámte sa s Lee Jung Junom, maskovaným mužom z 'Squid Game', ktorý ukradol pozornosť svojim 25-sekundovým vystúpením

Nemôžete sa dočkať prvej webovej drámy Day6 Wonpila „Najlepšia chyba 3. sezóny“? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie aktualizácie kórejských drám, ponechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.