Mnohí z divákov sa zhodli, že nikto nemôže byť taký dokonalý ako Song Joong Ki, aby stvárnil kľúčovú rolu Vincenza Cassana. A nižšie sú len niektoré z dôkazov, že prominentnému hercovi je predurčené byť v tomto odvetví, aby sa podelil o svoj čistý talent.

Vincenzo Cassano je predurčený stretnúť sa s Song Joong Ki

Veľakrát sa o tom režisérka drámy Kim Hee Won s istotou podelila, odkedy videla úžasné stvárnenie Song Joong Ki v dráme 'The Innocent Guy'. Vedela, že všestranný herec je ideálny človek na stvárnenie komplikovanej úlohy Vincenza Cassana.

Pieseň Joong Ki(Foto: oficiálny instagram tvn)

A väčšina fanúšikov vie, že Song Joong Ki je uznávaným hercom v kórejskom zábavnom priemysle. Jeho špičkové projekty, od filmov po drámy, vždy nastavili latku vysoko. Každý rok má čo vyložiť na stôl. 35-ročný herec si úspešne vybudoval meno v tomto odvetví vďaka svojmu skutočnému a prirodzenému talentu. Navyše, jeho dokonalý vizuál uchváti stovky a tisíce divákov na celom svete.Dôkaz, prečo Song Joong Ki dokonale zapadá do úlohy Vincenza Cassana(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Hrať postavu temného hrdinu je veľmi náročná práca. Herec potrebuje ukázať rôzne výrazy a emócie a zároveň sa plne ponoriť do roly, no Song Joong Ki to všetko dokázal premietnuť. Dokonca prekonal očakávania ostatných.

Mohlo by sa vám páčiť: „Vincenzo“ Epizóda 15: Inzaghi vracia láskavosť Song Joong Ki

Song Joong Ki nikdy nedokáže divákom ukázať svoje pôsobivé herecké schopnosti

Už jeho jednoduchý úškrn dokáže v divákoch vycítiť skrytý význam toho, čo chcela jeho postava povedať. Oči Song Joong Kiho hovoria tisíc slov. Jeho mikrovýraz môže byť ľahko interpretovaný publikom jediným chvnutím.

Pieseň Joong Ki(Foto: oficiálny instagram tvn)

Sprostredkovanie všetkých druhov zábavy v jednom zábere je len jednou zo schopností Song Joong Ki. Dokonca aj jeho spoluherci ho chvália, že je taký profesionálny a prízemný umelec. Vie, ako splynúť s ostatnými. Hviezda 'Descendants of the Sun' je jedinečná a flexibilná, aby mohla robiť všetko, čo potrebuje. Preto niet pochýb, že postava Vincenza Cassana bola vytvorená práve pre Song Joong Ki a fanúšikovia s tým mohli súhlasiť.

Ale podľa jedného zo svojich rozhovorov herec 'Space Sweepers' priznal, že má určité rozdiely od postavy Vincenza. Po prvé, nemá rád očarujúce obleky, uprednostňuje pohodlné oblečenie. Po druhé, ešte nemá možnosť navštíviť Taliansko, ale Vincenzo áno, pretože tam strávil väčšinu svojich rokov. Sú však medzi nimi aj podobnosti. Podľa Song Joong Ki miluje pitie kávy, rovnako ako Vincenzo. Doma má aj kávovar.

Dôkaz, prečo Song Joong Ki dokonale zapadá do úlohy Vincenza Cassana(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Preto s týmito podobnosťami a rozdielmi. Song Joong Ki dokázal odviesť skvelú prácu pri oživovaní postavy Vincenza. Jeho široké herecké schopnosti boli v dráme veľmi evidentné. Plynulým a držaním ťažiska postavy vytvoril nového temného hrdinu. A stále dokáže ukázať farebné kúzlo, ktoré ide tam a späť v každej scéne.

Dôkaz, prečo Song Joong Ki dokonale zapadá do úlohy Vincenza Cassana(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Môžete si tiež prečítať: 'Vincenzo' Episode 16: Enemies to Feel the Wrath of Song Joong Ki's Pain

Čo môžete povedať o stvárnení Song Joong Kiho ako Vincenza Cassana? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.