Je nepopierateľné, že fotografie Chrisa Pratta pred a po odhaľujú výraznú zmenu na hercovej postave.

Jeho teraz horúce telo a rovnako úžasný talent v herectve ho katapultovali medzi hviezdy. O Chrisovi je známe, že vo svojich predchádzajúcich filmoch hrá praštěnú postavu, a aj keď už mal dosť fanúšikov, nikto nečakal slávu od jeho post 'Guardians of the Galaxy'.

Ale skutočná otázka je, ako to urobil? Chris údajne schudol 60 kíl za 6 mesiacov a ľudia chcú kopírovať úspech vo svojich vlastných životoch.Fitness pre mužov , našťastie zverejnil Chris pred a po tréningovom pláne GOTG. Plán, ktorý pozostával z kruhového tréningu, kulturistických cvičení a vypočítaného diétneho plánu, hercovi naozaj dobre fungoval. Ale ako povedal jeho osobný tréner Duffy Gaver, Chris je len zviera, pokiaľ ide o jeho cvičebné rutiny.

'Chris' atletika je úžasná, je neuveriteľne disciplinovaný a jeho pracovná morálka je fenomenálna.' povedal Duffy.

„Nie je to klient, na ktorého musíte tlačiť; Je to typ klienta, ktorého musíte stiahnuť. Ak by ste vošli do posilňovne, keď trénoval, určite by ste si mysleli, že máte chlapa, ktorý sa pripravuje na NFL Combine.“

Duffy povedal, že prvé 2 mesiace tréningu sa zamerali viac na kulturistické tréningy, ďalšie 2 mesiace sa zamerali na 1 časť kulturistiky, 1 časť kondičné a posledný mesiac sa zameral len na kondičné sústredenie sa na kruhové rutiny, plávanie, bicyklovanie a rýchlejšie načasované tréningy.

Chris už mal predstavu o tom, o čo sa chce starať počas celého tréningu 4-6 krát týždenne.

'Chcel viac svalov, byť oveľa štíhlejší a byť viac fit,' povedal. 'Chcel túto úlohu splniť.'

Čo môžete povedať o Chrisovi Prattovi pred a po premene? Skúsili by ste jeho cvičenie? Komentujte nižšie!