K-drama hviezda Choi Tae Joon je pripravený opäť sa stretnúť s divákmi s jeho nadchádzajúcim hosťovaním v 'The Sixth Sense 3'.

'The Sixth Sense 3' bude mať Choi Tae Joon ako svojho ďalšieho hosťa celebrít

Na základe správy, ktorú zverejnila tvN 31. marca, je potvrdené, že herec 'So I Married an Anti-Fan' sa objaví ako hosť v pripravovanej epizóde vysielania slávnej varietnej šou 'The Sixth Sense 3'. K Choi Tae Joonovi sa v programe pripojí aj komik Jo Se Ho.

Choi Tae Joon(Foto: Studio Santa Claus Entertainment)

Toto je prvé vystúpenie Choi Tae Joona v reality show po troch rokoch. Okrem toho herec z filmu 'Suspicious Partner' vytvoril aj špeciálne portréty v najpopulárnejšej dráme súčasnosti 'Twenty Five, Twenty One.' Zahral si postavu bývalého priateľa Na Hee Do (Kim Tae Ri).Choi Tae Joon v dvadsaťpäťke, dvadsaťjedenke(Foto: Studio Santa Claus Entertainment)

Fanúšikovia a diváci sa už teraz tešia na jeho najbližšie vystúpenie v spomínanej varietnej šou.

Po tom, čo sa v januári tohto roku oženil s herečkou Park Shin Hye, sa Choi Tae Joon opäť začal venovať zábave.

Park Shin Hye a Choi Tae Joon(Foto: Park Shin Hye Instagram)

Na druhej strane, po tom, čo 3. séria „Šiesteho zmyslu“ odvysielala svoju prvú epizódu 18. marca, začalo to pôsobivo. To už zaznamenalo priemerný rating 3,5 percenta.

(Foto: tvN Oficiálny Instagram)
Lee Sang Yeob, Oh Na Ra, Yoo Jae Suk, Jessi, Lovelyz Mijoo

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Členovia obsadenia 'The Sixth Sense 3' Urobili TOTO, aby ukázali lásku herečke Jeon So Min!

Moderátormi reality show sú Yoo Jae Suk, Oh Na Ra, Lee Sang Yeob, Jessi, Lovelyz Mijoo. Vysiela sa tiež každý piatok o 20:40. (KST). Očakáva sa, že epizóda Choi Tae Joon a Jo Se Ho bude vydaná v apríli.

Choi Tae Joon by sa mohol vrátiť na malú obrazovku s novou Fantasy Rom-Com drámou

Choi Tae Joon priviedol divákov do mdlôb svojou predchádzajúcou romanticko-komediálnou drámou 'So I Married an Anti-Fan' po boku členky SNSD a herečky Sooyoung. V poslednom štvrťroku 2021 mal herec údajne natočiť nový seriál „Jeho hlas“.

Jeho agentúra Studio Santa Claus prezradila, že Tae Joon dostal ponuku účinkovať v dráme. Medzitým, herečka 'My Secret Romance' Song Ji Eun bola tiež navrhnutá, aby viedla 'Jeho hlas'.

Choi Tae Joon(Foto: Choi Tae Joon Instagram)
Choi Tae Joon bude mať svoje ďalšie televízne vystúpenie v 'Sixth Sense 3' po jeho Cameo v 'Twenty Five, Twenty One'

Pôjde o fantasy sériu rom-com, ktorá sleduje príbeh brigádnika v samoobsluhe, ktorý chce mať prácu na plný úväzok. Tiež hrá bohatého a pekného pilota, ktorý má vždy svoju mačku, kamkoľvek ide.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'Tak som sa oženil s antifanúšikovcom' hercom Choi Tae Joonom, ktorý údajne hrá pilota v novej romsko-komickej dráme

Čo si myslíte o nadchádzajúcom vystúpení Choi Tae Joona v 'The Sixth Sense 3'? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.