Hviezdy 'Squid Game' Lee Jung Jae, Jung Ho Yeon, Park Hae Soo, Kim Joo Ryoung a Anupam Tripathi sa hodili do obleku a všetci boli nadšení na udeľovaní cien SAG 2022.

Juhokórejské hviezdy oslnili, keď rozžiarili červený koberec svojimi neuveriteľnými pohľadmi po boku najžiarivejších hollywoodskych hviezd.

28. februára sa na výročnej ceremónii obsadenej hviezdami, ktorá sa konala v Barker Hangar v Santa Monike, zišli tí najlepší z najlepších, aby ocenili najlepšie výkony v televízii a vo filme za posledný rok.Spolu s viacerými nomináciami 'Succession', 'House of Gucci', 'The Power Of The Dog' a 'Ted Lasso' je séria hry Netflix s tematikou hry o chobotnici.

Čo nosili hviezdy „Squid Game“ na SAG Awards 2022 Red Carpet

Squid Game SAG Awards 2022(Foto: Netflix Golden Oficiálny Instagram)
Squid Game SAG Awards 2022

V ikonickej zelenej kombinéze hviezdy 'Squid Game' uchvátili dav svojim štýlovým vzhľadom na výročnú ceremóniu.

Kim Joo Ryoung, ktorá hrala hráčku 212 Han Mi Nyeo, pózovala pred kamerami a vyzerala mladistvo, keď si obliekla farebné ombre dlhé šaty s dúhovou tematikou s tubusovým topom a splývavou siluetou, keď ich spojila s mohutným diamantovým náhrdelníkom.

Squid Game SAG Awards 2022 Kim Joo Ryoung(Foto: Netflix Golden Oficiálny Instagram)
Squid Game SAG Awards 2022 Kim Joo Ryoung

Podľa magazínu Us má na sebe kolekciu Resort 2022 od Zimmermanna.

Spolupracovníčka Jung Ho Yeon, ktorá prevzala úlohu Severokórejského prebehlíka Kang Sae Byeoka, žiari v nádherných na mieru vyrobených šatách Louis Vuitton s detailnými drahokamami, ktoré okorenia klasické LBD.

Squid Game SAG Awards 2022 Jung Ho Yeon(Foto: Netflix Golden Instagram)

Od kráľovien 'Squid Game' sa pozrime na pánov, ktorí oslnili na červenom koberci SAG Awards 2022.

Lee Jung Jae vyzeral elegantne vo svojom námorníckom obleku, zatiaľ čo jeho kolegovia z hlavných úloh Park Hae Soo predvádzali svoj klasický čierny smoking.

Napokon, Anupam Tripathi, ktorý stvárnil číslo 199, Ali Abdul, vyzeral elegantne vo svojom tureckom modrom obleku.

Squid Game SAG Awards 2022 Lee Jung Jae(Foto: Netflix Golden Instagram) (Foto: Netflix Golden Instagram) (Foto: Netflix Golden Instagram)

Vyhrala 'Squid Game' v ​​SAG Awards?

Hra „Squid Game“ série Netflix K pokračuje v lámaní rekordov po tom, čo získala niekoľko uznaní na SAG Awards 2022.

9-dielny seriál bol nominovaný v štyroch kategóriách – vynikajúci herecký výkon súboru v dramatickom seriáli, mužský herecký výkon v dramatickom seriáli, ženský herecký výkon v dramatickom seriáli a vynikajúci výkon kaskadérskeho súboru v televíznom seriáli.

ČÍTAJ VIAC:Generálny riaditeľ Netflixu Ted Sarandos oficiálne potvrdil „Squid Game 2“

Zaujímavosťou je, že séria s tematikou hier o prežití bola vôbec prvou kórejskou televíznou reláciou a cudzojazyčnou sériou, ktorá získala ocenenie Screen Actors Guild.

V predchádzajúcom rozhovore režisér a tvorca „Squid Game“ Hwang Dong Hyuk vyjadril svoju vďačnosť po nominácii a poznamenal, že je to jeho „najšťastnejší moment“ a pripomenulo mu to „všetky dni strávené na prvých stretnutiach s hercami, konkurzoch“. , návšteva divadiel, aby ste videli ich predstavenia, čítanie scenárov, skúšky a dni na natáčaní.“

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:„Squid Game“ a hlavné hviezdy Lee Jung Jae, Jung Ho Yeon vyhrali Triple Crown na SAG Awards 2022

Potom si na SAG Awards 2022 'Squid Game' a jej hlavné hviezdy Jung Ho Yeon a Lee Jung Jae odniesli domov trojitú korunu!

Lee Jung Jae získal ocenenie „Najlepší herec“. Hviezda 'Squid Game' sa zapísala do histórie, keďže je prvým ázijským hercom, ktorému sa to podarilo na udeľovaní cien Screen Actors Guild Awards.

Na druhej strane Jung Ho Yeon sa stala emocionálnou, keď predniesla svoj prejav po víťazstve v kategórii Vynikajúci herecký výkon v dramatickom seriáli.

'Squid Game' medzitým získala cenu televízneho komediálneho/dramatického seriálu Stunt Ensemble Award.

Okrem víťazstiev v súťaži SAG Awards 2022 získala „Squid Game“ množstvo kategórií od rôznych prestížnych ocenení.

Zahŕňa cenu Gotham Independent Film Award za prelomovú sériu, cenu People's Choice Award za obľúbenú Bingeworthy show a rekordného najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe v seriáli, minisérii alebo filme pre televíziu na Zlatých glóbusoch 2022.

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills