„Sweet Home“ je originálna séria od Netflixu a doteraz bola od svojej celosvetovej premiéry zaradená medzi 10 najlepších v mnohých regiónoch vrátane USA. Odkedy si získalo medzinárodné uznanie, jeho herci a herečky sú bezpochyby tiež hviezdou.

Jednou z nich je, samozrejme, herečka Go Min Si. Pozornosť si získava pre svoju rolu Lee Eun Yoo. V seriáli hrá frustrovanú balerínu, pretože si kvôli zraneniu členka nemôže ísť za svojim snom. Tiež sa správa, akoby sa o svet nemusela starať a vlastným bratom pohŕda. Jej úlohou je tínedžerka, ktorá má veľmi silnú osobnosť a nehanbí sa podeliť o svoje myšlienky a povedať ich na rovinu. Dokonca si neváži ani starších a je jej jedno, či vás rania slová, ktoré hovorí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Yedamom Gominsi (@gominsi)V rámci prípravy na svoju rolu, pretože v skutočnom živote nie je baletkou, sa učila tancovať balet a trávila veľa hodín len preto, aby mohla tancovať s gráciou a zvládla svoju rolu. A áno, mnohí boli ohromení jej výkonom v seriáli, ako keby sa tomuto remeslu naučila, kým bola mladá! Keď sa balet tancuje, treba to robiť s gráciou a nesklamala.

Choď na Min Si(Foto: Go Min Si oficiálny instagram (gominsi))

Herečka dokonca prezradila, že vynaložila veľké úsilie na učenie sa tohto umenia, pretože rolu, ktorú hrá, bola v skutočnosti skvelá tanečnica. To ju v skutočnosti postavilo do centra pozornosti a určite bolo jej úsilie veľmi odmenené tým, koľko pozornosti médií sa jej práve dostáva. Pokračuje v lekciách baletu, naučila sa ho milovať a dokonca to robí ako hobby a tiež formu cvičenia.

No, málokto vie, ako trávila život po skončení strednej školy. Čerstvý absolvent niekedy pracuje ako čašníčka alebo doručovateľ alebo dokonca predavačka v obchodnom dome, pretože má obmedzené pracovné skúsenosti. Ale nie Go Min Si!

Choď na Min Si(Foto: Go Min Si oficiálny instagram (gominsi))

Go Min Si bola jednou z mála herečiek, ktoré nepokračovali v štúdiu na univerzite hneď po skončení strednej školy. Rozhodla sa hľadať si prácu a hádať, aké bolo jej prvé zamestnanie... Svadobný plánovač! Aký prekvapivý je ten jeden. Pred debutom plánovala svadobné udalosti.

Nakoniec odišla zo zamestnania a pokračovala vo svojej vášni, ktorou je, samozrejme, herectvo. To bolo veľkým prekvapením medzi jej spoluhráčmi, ako aj divákmi.

Medzitým sa pozrite, ako jej rola Lee Eun Yoo bojuje s príšerami, ktoré sa objavujú v ich bytovom komplexe v 'Sweet Home.' A pre tých, ktorí sériu nevideli, nech divoko hádajú, či prežila alebo nie, pretože mnohí z nich zomreli v boji s monštrami, aby ochránili ostatných, ktorí zostali, aby prežili túto bizarnú udalosť, ktorá ich obklopovala.

Song Kang, Lee Jin Wook, Lee Si Young, Lee Do Hyun, Park Gyu Young a mnohí ďalší patria medzi hviezdy Go Min Si.

Choď na Min Si(Foto: Go Min Si oficiálny instagram (gominsi))

'Sweet Home' je adaptáciou dobre prijatej Line Webtoon, ktorú vytvorili Kim Kan Bi a Hwang Young Cha. Tento webtoon je taký populárny, že má nahromadených 1,2 miliardy čistých zobrazení.

Ak chcete získať ďalšie aktualizácie o svojich obľúbených kórejských dramatických hviezdach, zostaňte naladení a označte, že sa vám páči naša stránka.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker