Asia Artist Awards 2021 sa úspešne skončilo slávnostným vyhlásením najlepších umelcov z oblasti filmu, hudby a televízie, ktorí v minulom roku preukázali veľký prínos.

Hviezdy Kdrama Lee Jung Jae, Yoo Ah In a Lee Seung Gi získali hlavné ocenenia, vrátane „Daesang“, známeho aj ako hlavná cena.

To isté platí pre BTS, Aespa, Lim Young Woong, Stray Kids a NCT 127, ktorí si odniesli hlavnú cenu a viaceré ocenenia.Na tohtoročnom ceremoniáli mala organizácia celkovo 40 ocenení v porovnaní s Asia Artist Awards 2020 a 2019, len s 36 kategóriami.

Po výročnom podujatí vyjadrili občania svoje zmiešané reakcie na nedávno uskutočnený ceremoniál.

Majú ceny Asia Artist Awards 2021 nadmerné ceny „Daesang“? Netizens to hovorí

AAA 2021 bolo kritizované za nadmerný alebo vysoký počet kategórií, najmä Daesang.

Podľa portálu si niektorí fanúšikovia myslia, že tohtoročné podujatie má „príliš veľa“ veľkých cien, ktoré „vzali význam Daesangu“.

Dňa 2. decembra AAA 2021 oznámilo Yoo Ah In ako víťaza preDaesang - filmový herec roka.

(Foto : Správy 1 Kórea) Yoo Ah In

Po ňom nasledoval Lee Seung Gi, ktorý získal Daesanga - televízneho herca roka za jeho strhujúce stvárnenie Junga Ba Reuma v úspešnom seriáli Myš.

(Foto: Správy 1 Kórea) Lee Seung Gi

Nakoniec si Lee Jung Jae odniesol domov grandióznu trofej Daesanga – herca roka za rolu hráča 456 Seung Gi Hoona v rekordnej Kdrame 'Squid Game', ktorá si získala obrovskú pozornosť na celom svete.

Lee Jung Jae(Foto: Artist Company Official Instagram) Lee Jung Jae

Pripomeňme si, že predchádzajúce ocenenia Asia Artist Awards mali iba Daesang - jedna je pre televíziu a druhá pre film.

Zaujímavosťou je, že Lee Jung Jae získal aj veľkú cenu ako Daesang – filmový herec roka za 'Deliver Us From Evil.'

ČÍTAJ VIAC: Víťazi cien Asia Artist Awards 2021: Han So Hee, Jeon Yeo Bin, Lee Seung Gi, Yoo Ah In and More Bag Major Awards

Čo sa týka hudby, udržali si svojich šesť hlavných cien: Daesang – pieseň roka, ktorú vyhral BT, Daesang – klus roka ocenený Lim Young Woong a Aespa ako Daesang – scéna roka.

Daesang - Výkon roka patrí Stray Kids, zatiaľ čo NCT 127 si odnieslo Daesang - Album roka.

Čo sa týka Daesanga - speváka roka, nebol to nikto iný ako SEVENTEEN, ktorý tiež získal cenu AAA Fabulous Award a AAA Best Producer Award za Wooziho od SEVENTEEN.

Ocenenia Asia Artist Awards 2021, ktoré obracajú hlavu

Toto každoročné podujatie s hviezdami nielen ocenilo prínos umelcov, ale naplnilo aj noc leskom a glamom, najmä na červenom koberci.

Speváčka AleXa oslnila farebnými minišatami, na ktorých ukázala svoje nohy.

(Foto: Správy 1 Kórea) Alexa

Han So Hee tiež predviedla svoje dlhé nohy, ale rozhodla sa pre moderný a elegantný prístup, keď si obliekla zdobené tmavomodré dlhé šaty s vysokým detailom rozparku.

(Foto: Správy 1 Kórea) Han So Hee

Čeľuste klesli, keď KINGDOM rozprestrel červený koberec AAA 2021 s čierno-bielym súborom.

(Foto : Správy 1 Kórea ) Kráľovstvo

Zaujímavé je, že Song Ji Hyo, ktorá bola predtým kritizovaná za jej vlasovú premenu, ohromila dav svojím úžasným pixie strihom, ktorý sa dokonale hodí k jej tvári.

(Foto: Správy 1 Kórea) Song Ji Hyo

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Asia Artist Awards 2021 Red Carpet: Pozrite si týchto 10 najlepších vzhľadov od vašich obľúbených hviezd Kdrama

KDramastars vlastní tento článok
Toto napísala Geca Wills