V nedávnom rozhovore Jeon Jong Seo pre Sports Kyunghyang sa podelila o svoj nový film „The Call“ a o účinkovanie s herečkou Park Shin Hye.

Park Shin Hye a Jeon Jong Seo(Foto: Twitter)

Jeon Jong Seo začal tým, že povedal, že konať s príšernými inštinktmi je zložitá a chúlostivá vec. Prezradila tiež, že je veľmi priamočiara osoba, ktorá je v kontakte so svojimi emóciami a vyzdvihuje ich ako zvieraciu časť, ktorú v sebe má.

Vo svojom najnovšom mysterióznom trileri „The Call“, ktorý je o dvoch ľuďoch, ktorí žili v rôznych časoch, Kim Seo Yeon (hrá Park Shin Hye), ktorá žije v súčasnosti, a Oh Young Sook (Jeon Jong Seo), ktorí žijú v minulosti, sú spojení cez telefonát a ich životy sa začali meniť.Jeon Jong Seo(Foto: Naver)

Herečka odpovedala, že Jeon Jong Seo dostala otázku, či jej niekto z budúcnosti skutočne zavolá, čo by sa pýtala. „Chcem sa opýtať tej osoby, kto bude mojím manželom. Som zvedavá za koho sa vydám. Ak by som mal možnosť opýtať sa znova, chcem sa opýtať, či existuje zmena, ktorú sme si nevedeli predstaviť.“

Pokiaľ ide o jej projekt s Park Shin Hye, Jeon Jong Seo zdieľala, že väčšinu času útočí jej postava, zatiaľ čo Park Shin Hye ako postava Seo Yeon sa musela štítiť a brániť. 'Park Shin Hye ukázal viac energie ako ja, a tým som harmonicky zvýšil svoju hereckú energiu.'

26-ročná herečka sa pokorne podelila o to, že jej stále chýbajú skúsenosti (herecké výkony), a preto nedokázala prejaviť niektoré emócie bližšie k stabilite Park Shin Hye. Pokračovala tiež chválou výkonu Park Shin Hye, “ Ak nejde o jej stabilitu v herectve, dej sa nevyvinie ideálne. Ona (Park Shin Hye) zachovala rovnováhu od začiatku do konca filmu. Prial by som si, aby som mohol mať aj tento druh schopnosti zlepšiť svoje herectvo.“

Jeon Jong Seo(Foto: Twitter)

Jeon Jong Seo tiež vyjadrila, že je fanúšikom režiséra Lee Choong Hyuna z jeho krátkeho filmu 'Bargain', ktorý režíroval aj film 'The Call', prezradila, že sa rozhodla prevziať úlohu Oh Young Sook kvôli Lee Choong Hyunovi. .

Herečka vysvetlila, že film „Výpredaj“ má jedinečný štýl a stal sa obchodnou značkou Lee Choong Hyuna. Tiež zdieľala vzťah, ktorý si vybudovala s režisérom. Keď sme prvýkrát natáčali pre 'The Call', režisér nerežíroval každý záber. Myslel som si, že je to zvláštne. Potom som sa ho spýtal, prečo po nakrúcaní povedal, že sa snažil zistiť, aký som štýl herečky a ako by ma mohol využiť ako herečku na maximalizáciu môjho herectva. Režisér Lee sa rozhodol, že ma môže nechať konať slobodne a dať mi do poriadku, keď som trochu zablúdil. Tak to robil až do konca nakrúcania a naša tímová práca bola naozaj dobrá. Keďže je to režisér s prehľadom o mne, dôveroval som mu aj ja.“

Tiež sa veľmi teší z uznania, ktoré 'The Call' dostáva. Herečka sa tiež podelila o to, že po získaní skúseností s herectvom chce hrať aj v romantickom žánri.

Ďalej Jeon Jong Seo vyjadrila, že jej sen hrať na obrazovke sa konečne splnil a neustále sa plní a od svojich fanúšikov, ktorí ju vždy podporujú, získava viac odvahy.

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai S.