'Unexpected Business 2' s Chae Tae Hyun a Jo In Sung sa vracia s hosťami Kim Woo Bin, Lim Ju Hwan a Lee Kwang Soo.Nová sezóna priniesla zábavu a smiech, keď hlavní hostitelia vyťahovali žarty z trojice.

Čítajte ďalej a dozviete sa, čo sa stalo v premiérovej epizóde.

'Unexpected Business 2' Episode 1: Noví hostia pomáhajú Jo In Sung a Cha Tae Hyun prevádzkovať supermarket

Neočakávaný obchod 2(Foto : tvN Instagram) Jo In Sung, Cha Tae Hyun | Neočakávaný obchod 2

V epizóde 1 „Nečakané podnikanie 2“, ktorá sa odvysielala 17. februára, Kim Woo Bin, Lee Kwang Soo a Lim Ju Hwan cestovali až na vidiek, aby sa stretli a pomohli svojim dobrým priateľom Jo In Sung a Cha Tae Hyun viesť supermarket.Hviezda „Policajnej univerzity“ potom nariadila svojim novým hosťom, aby si nechali svoje veci v zadnom obchode a vyšli z obchodu, keď budú pripravení.

Pri pohľade na veľkosť tejto oblasti hviezda „Uncontrollably Fond“ vtipne rozpráva majiteľom, ako trio oklamali, aby si mysleli, že supermarket je dosť malý.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: POTVRDENÉ! Kim Woo Bin bude hlavným predstaviteľom pripravovanej série Netflix s Esom a Kang Yoo Seok

Na jeho obranu Jo In Sung odpovedal: „Obchod je naozaj malý, však? Hej Woo Bin, toto je veľmi malé; prevádzkujeme skutočne malý podnik.“

Okrem toho sa ocenený herec pokúsil upokojiť sklamanie Kim Woo Bin tým, že mu povedal, že obchod je „ako mama a obchod s popom“.

Kim Woo Bin, Lim Ju Hwan a Lee Kwang Soo sa mýlia ako BTS + Cha Tae Hyun, Jo In Sung Troll the Trio

Keďže reality show tvN pokračuje vo svojej pilotnej epizóde, trojica začína brigádami v supermarkete. Jeden z nich má na sebe zástery a podáva zákazníkom jedlo, obsluhuje pokladníka a dopĺňa stánky tovarmi.

Neočakávaný obchod 2(Foto: tvN Instagram)

Zaujímavosťou je, že pár v strednom veku navštívil supermarket, aby dal Jo In Sung a Cha Tae Hyun špeciálny darček.

Keď trio videlo zákazníkov, privítalo ich srdečným privítaním; manželia si však mysleli, že sú medzi zákazníkmi, a povedali: 'Ach, toto sme urobili pre hostí, ktorí by tu pracovali ako brigádnici.'

Neočakávaný obchod 2(Foto: screenshot tvN Instagram)

Hlavní hostitelia nepoznali Kim Woo Bin, Lee Kwang Soo a Lim Ju Hwan, ale žartovali svojich hostí a povedali zákazníkovi, že „sú nová chlapčenská skupina,“ a dodali: „Práve debutovali. Títo chlapi sú však momentálne v Štátoch skutočne populárni.“

Kým Cha Tae Hyun nedokázal vymyslieť falošné meno pre chlapčenskú skupinu, zákazník sa ich spýtal, či sú BTS, čo herec vtipne potvrdil.

Epizóda 2 „Unexpected Business 2“ je naplánovaná na vysielanie 23. februára 2022 o 23:00 KST cez tvN.

Neočakávaný obchod 2(Foto: tvN Instagram)

Okrem tria sa v druhej sezóne predstavia aj Kim Hye Soo a Han Hyo Joo pre nadchádzajúcu epizódu.

Vzhľadom na vysokú sledovanosť a pozitívne ohlasy divákov, tvN v decembri 2021 potvrdila, že varieté sa vráti na ďalšiu sezónu.

Producentský režisér Yoo Ho Jin vtedy poďakoval divákom za podporu a dodal, že „Nečakaný biznis 2“ bude „ešte zábavnejší“.

ČÍTAJ VIAC: Takto vyzváňajú Choi Ji Woo, Lee Kwang Soo a Kim Go Eun lunárny Nový rok 2022

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills