Hyunjae, člen populárnej kórejskej chlapčenskej skupiny The Boyz, bude hrať vo webovej dráme spolu s modelkou Choi Yeon Soo!

Boyz Hyunjae bude debutovať ako herec

Lee Hyun Jae, známy aj ako Hyunjae z The Boyz, sa chystá vydať na novú cestu v oblasti herectva. Bude mať svoj debut ako herec v pripravovanej webovej dráme „I Can See Your MBTI“.

SBS's D Studio je naplánované na produkciu svojej druhej webovej drámy „I Can See Your MBTI“ na 13. februára a fanúšikovia už boli nadšení, že budú sledovať nového herca v seriáli.Po dobytí javiska úžasnými výkonmi sa 23-ročná hviezda chystá ukázať svoje herecké umenie na malom plátne.

Prečítajte si tiež: POZRITE SI: Park Ji Hoon, Lee Ruby, The Boyz's Younghoon a ďalšie v 1. čítaní scenára pre „Love Revolution“

„I Can See Your MBTI“ je romantický komediálny seriál, na ktorý by sa mali tínedžeri tešiť

„I Can See Your MBTI“ je tínedžerský romantický komediálny seriál, ktorý bude hovoriť o téme MBTI známej ako Myers-Briggs Type Indicator, známy test osobnosti medzi generáciou Z.

Môžem vidieť váš plagát MBTI(Foto: SBS Entertainment)

K Hyunjae sa v dráme pripája aj krásna modelka Choi Yeon Soo. Očakáva sa, že bude hrať rolu študentky strednej školy so schopnosťou vidieť MBTI iných ľudí. Niektorí z vás ju možno nepoznajú; je známa aj ako dcéra juhokórejského šéfkuchára a televíznej osobnosti Choi Hyun Seok.

Hrala aj v jednej z kórejských populárnych talentových šou 'Produce 48' a špeciálne sa objavila v 'A Man Who Feeds the Dog: Season 4.'

Opakom jej postavy je Hyunjae, stredoškolák, ktorý je vždy zvedavý na veci a chlapík, ktorý rád dáva najavo svoje obavy ľuďom, ktorí sú mu blízki. Hyunjae je tiež niekto, koho MBTI sa z času na čas mení, a pre Choi Yeon Soo je ťažké prečítať jeho skutočnú osobnosť.

Súčasťou webovej drámy budú aj začínajúci herci Sung Tae, Park Gun Soo a Ari z Redsquare. Pripravovaná dráma si konečne získava veľkú pozornosť najmä u fanúšikov týchto nových hercov. Očakáva sa, že tieto svieže tváre zaujmú srdcia divákov a zároveň budú skvelou príležitosťou pre začínajúcich hercov predviesť svoj herecký talent.

Chémia lásky Hyunjae a Choi Yeon Soo už vyvoláva rozruch a obaja ich fanúšikovia sa tešia, keď ich vidia pracovať na jednom projekte. Dokonca aj občania čakajú na veci, ktoré sú pripravené pre tieto nové skupiny aktérov.

„I Can See Your MBTI“ odvysiela svoju pilotnú epizódu 13. februára prostredníctvom oficiálneho kanála YouTube D Studio SBS „yogurD“ o 18:00 (KST)

Prečítajte si tiež: Toto sú začínajúce herečky do 25 rokov, ktoré by ste si mali pozrieť

Tešíte sa, že uvidíte týchto začínajúcich hercov v pripravovanej webovej dráme I Can See Your MBTI? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.