Nová agentúra Kim So Hyun bola odhalená!(Foto: Kim So Hyun Oficiálny Instagram (wow_kimsohyun))

Je potvrdené, že Kim So Hyun sa pripojí k talentovaným kórejským herečkám Jun Ji Hyun a agentúre Seo Ji Hye!

Minulý piatok (15. januára) herečky odchod zo svojej predchádzajúcej agentúry E&T Story Entertainment bolo oznámené. Vydali oficiálne vyhlásenie, v ktorom vyhlásili, že herečka z agentúry odíde.

Celé vyhlásenie znie:„Dobrý deň, toto je E&T Story Entertainment.

Po dlhej diskusii s herečkou Kim So Hyun, agentúra a herečka dospeli k vzájomnej dohode, že E&T Entertainment ukončí riadenie jej aktivít.

Radi by sme rešpektovali želanie herečky Kim So Hyun, ktorá je s nami už od roku 2018 a naďalej jej budeme fandiť aj v budúcnosti.

Agentúra by sa chcela poďakovať herečke Kim So Hyun, ktorá s nami zostala a dôverovala nám už roky, a tiež by sme chceli vyjadriť našu úprimnú vďaku fanúšikom, ktorí herečke prejavili svoju nekonečnú lásku. Dúfame, že herečku Kim So Hyun budete naďalej podporovať a prejavovať jej nemennú lásku a záujem aj v budúcnosti.

Ďakujem.'

V novembri 2020 zdroj z Culture Depot potvrdil, že sa stretli s Kim So Hyun, aby sa porozprávali o jej možnosti v budúcnosti prestúpiť do uvedenej agentúry. Vtedy sa však vyhlásilo, že ešte nie je nič rozhodnuté.

Vpred, 18. januára agentúra CultureDepot konečne odhalila, že Kim So Hyun s nimi podpísala exkluzívnu zmluvu.Herečka vyjadrila, že je skutočne vďačná, že sa o túto skvelú správu môže podeliť na začiatku roka. Pokračovala, že bude tvrdo pracovať, aby v budúcnosti preukázala ďalšie zlepšenie vo svojich projektoch.

Kim So Hyun žiada všetkých o väčšiu podporu a očakávanie.

CultureDepot, dcérska spoločnosť Studio Dragon, je produkčná a manažérska spoločnosť, ktorá je tiež domovom talentovaných hercov Jun Ji Hyun, Seo Ji Hye, Yoon Ji Min, Yun Ji On a Han Dong Ho.

Nová agentúra Kim So Hyun bola odhalená!(Foto: Kim So Hyun Oficiálny Instagram (wow_kimsohyun))

Kim So Hyun sa narodila 4. júna 1999. 21-ročná herečka začala svoju kariéru v zábavnom priemysle v roku 2006 ako detská herečka a stala sa všeobecne uznávanou za stvárnenie postavy darebáckej mladej budúcej kráľovnej v ' Moon Embracing the Sun (2012) a vrahova dospievajúca dcéra, ktorá upadne do tragédie vo filme Missing You (2013).

Herečka bola prezývaná ako 'Nation's Little Sister', 'Kráľovná detských hercov' a etablovala sa ako top Hallyu hviezda. Je známa v Ázii a je považovaná za jednu z najlepšie platených herečiek v Južnej Kórei.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sohyun Kim (@wow_kimsohyun)


Medzitým sa zdá, že tento rok bude pre Kim So Hyun rušný. V súčasnosti sa herečka pripravuje na vydaniejej úplne nová historická dráma „Rieka, kde vychádza mesiac“vysielať vo februári. Pripravuje sa aj na druhú sériu „Love Alarm“, ktorá sa má vysielať v prvej polovici roku 2021!

Gratulujeme, Kim So Hyun, a želáme vám všetko najlepšie, keď sa pustíte do nového začiatku!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísala Liza Parker