Bill Cosby už oznámil, že opätovné stretnutie pre 'Cosby Show' sa neuskutoční. Minulú nedeľu sa konala relácia Reddit AMA alebo Ask Me Anything a práve tam Cosby napísal o tom, ako mal pocit, že od ukončenia ôsmich ročníkov šou v roku 1992 uplynulo už príliš veľa času.

76-ročný Cosby iba napísal: „Nie, ďakujem. Tí ľudia sú už príliš starí.“

Aj keď Cosby nie je optimistický, pokiaľ ide o opätovné stretnutie kvôli šou, nemohol si pomôcť a predstaviť si, čo by v tom čase mohli robiť Cliff a Clair Huxtableovci. Predstavoval si 2ndkonať pre slávny pár. Napísal: „Bol by na dôchodku. A bola by na dôchodku. A práve teraz by boli niekde na juhu Francúzska a on by sa ráno skrýval v pekárni a mal dva croissanty a čučoriedkový džem.“Cosby tiež povedal, že v jeho živote boli chvíle, keď sa rozhodol nosiť charakteristické „Cosby svetre“ v skutočnom živote. Priznal tiež, že rovnako ako jeho postava v šou je veľkým fanúšikom pudingových dobrôt. Okrem toho priznal, že nie je úplne informovaný o dianí v dnešných najnovších televíznych reláciách. Priznal: „Naozaj ma nič neuchvátilo, pretože mám 76 a 11/12 rokov. A ja jednoducho nemám pocit, že by som si chcel zapnúť televízor.“

Tento malý kúsok o Billovi Cosbym sa však môže čoskoro zmeniť, pretože NBC len nedávno v januári oznámila, že má s hercom novú podpísanú zmluvu. Podľa NBC bude Cosby súčasťou nového polhodinového rodinného sitkomu.

K dnešnému dňu však neboli zverejnené žiadne ďalšie podrobnosti o šou, ale Cosby nedávno informoval The Cincinnati Enquirer, že by chcel, aby sa šou odohrávala v Los Angeles. Navyše naznačil, že show bude mať viacgeneračné zameranie.