Bežiaci muž Členovia zdieľali teplé a rozkošné rodinné fotografie na oslavu ich výročia.

Šťastné 11. výročie, Bežiaci muž !

Dňa 11. júla sa Bežiaci muž členovia Yoo Jae Suk, Ji Seok Jin, Kim Jong Kook, Song Ji Hyo, Haha, Jeon So Min , a Yang Se Chan sa zhromaždili, aby si pripomenuli ďalší rok osláv svojho výročia.

Bežiaci muž Epizóda 563 má tému „The Strange Family Photo“, kde sa spája so špeciálnou udalosťou, ktorú oslavujú. Členovia prichádzali jeden po druhom a pred začiatkom prvej výzvy mal každý člen svoje sólo strely v jednoduchom nastavení, ktoré vytvoril Bežiaci muž personál.Existujú aj rôzne opisy týkajúce sa ich osobnosti ako a Bežiaci muž Člen, Jeon So Min bol prvý, kto vstúpil, nasledoval Yang Se Chan, Yoo Jae Suk a Ji Seok Jin sa objavil ako posledný. Členovia ho pre jeho outfit nevedia prestať dráždiť, stredobodom pozornosti sa v tej chvíli stali jeho trblietavé topánky.

Nová rodinná fotka

Bežecký muž 11. výročie(Foto: SBS Running Man Instagram)

Hneď po tom, ako dokončili svoje jednotlivé zábery, dostali herci za úlohu dať im rodinnú fotografiu. Haha, hravo spomenul, že by mali zavolať Lee Kwang Soo, aby sa pripojil k foteniu, čo ukazuje, že aj keď sa Kwang Soo rozlúčil so show pred mesiacom, členovia s ním stále chcú osláviť ďalší míľnik.

Obsadenie bežiaceho muža (3)(Foto: SBS Running Man Instagram)

Členovia počas obrázkov ukázali svoje vtipné, rozkošné a najlepšie pózy. Zamestnanci tiež zverejnili zábery na svojej oficiálnej stránke Instagram, aby miestni a medzinárodní fanúšikovia mohli mať suvenír na tohtoročné výročie.

Bežecký muž 11. výročie(Foto: SBS Running Man Instagram)

Po úvode už členovia pokračujú k svojej misii. Sú rozdelení do troch tímov a budú súťažiť o jednu zo siedmich úloh na rodinnej fotografii. Sú si vedomí toho, že niektoré roly môžu byť nudné a vtipné, členovia stále ukázali svoju zlobu v tom, že sa navzájom klamali.

Mohlo by sa vám páčiť: Yoo Jae Suk údajne neobnovuje svoju exkluzívnu zmluvu s FNC Entertainment + „Running Man“ oznamuje online stretnutie fanúšikov na rok 2021

Na zdravie a viac úspechov a smiechu

Pri oslavách 11. výročia sa tiež pripravujú na online stretnutie fanúšikov v roku 2021. Je na nich, aby sa o ďalší rok smiechu a dobrých spomienok podelili so svojimi fanúšikmi po celom svete.

Bežecký muž 11. výročie(Foto: SBS Running Man Instagram)

Bežiaci muž je tiež blízko k dosiahnutiu koruny ako najdlhšie vysielaná kórejská televízna varietna šou. Po epizóde 563 program oficiálne preruší Nekonečná výzva záznam o ich epizóde 564, ktorá sa konala 18. júla.

Toto bude vzájomná oslava pre hercov a zvyšok Bežiaci muž tím!

V prípade, že ste to zmeškali: „Running Man“ zlomí nový rekord v histórii kórejských varieté

Od ktorého roku ste sa stali fanúšikom Running Man? Podeľte sa s nami o svoju cestu Running Man v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.