Kim Jong Kook rieši problém týkajúci sa jeho zdravia po tom, čo bol kritizovaný za užívanie steroidov.

Hlavná opora 'Running Man' je v horúcom kresle po slávnom kanadskom kulturistovi a YouTuber Greg Doucette zverejnil video poukazujúce na to, že juhokórejská celebrita by mohla užívať drogu na zlepšenie svojej kondície.

Spevák-moderátor však tlieska späť a dôrazne popiera, že by užíval doping.Prostredníctvom Youtube kanála Kim Jong Koo „Gym Jong Kook“ vysvetlil svojim 2,29 miliónom odberateľov a fanúšikom svoj postoj k tejto otázke.

Kim Jong Kook popiera užívanie steroidov

Kim Čong Kook(Foto: Kim Jong Kook Oficiálny Instagram)

Herec priznal, že neočakával, že bude predmetom tohto druhu kontroverzie a dodal, že to považoval za „zábavné a vzrušujúce“.

Okrem toho sa má „vysmiať“ a považovať to za formu zábavy, ale bol prekvapený, že sa to dostalo do správ.

Na vyriešenie obvinení je Kim Jong Kook ochotný prejsť sériou testov, aby dokázal, že je nevinný v zneužívaní steroidov.

„Ak to bude nevyhnutné, plánujem podstúpiť všetky testy, ktoré na svete existujú. Dnes som jeden dokončil. Ak existujú nejaké verejne dôveryhodné testy, ktoré odporúčate, odporučte ich v komentároch,“ uviedol na svojom kanáli.

ČÍTAJ VIAC: Členovia 'Running Man' Yoo Jae Suk a Kim Jong Kook zostávajú neprekonateľní počas 3 po sebe nasledujúcich mesiacov v rebríčku Variety Star Brand Rankings

Okrem toho moderátor 'I Can See Your Voice' poukázal na to, prečo založil svoj kanál na Youtube, a tým je zdieľať svoju fitness cestu.

„Otvoril som tento kanál so svojím skromným telom jednoducho preto, že som sa chcel podeliť o svoj život založený na cvičení založenom na tvrdej práci a zdraví pre prípad, že by to pomohlo čo i len jednému človeku získať nádej na zdravý život, keď ma videl ako živý dôkaz. To je dôvod, prečo prevádzkujem tento kanál napriek mojim nedostatkom,“ uviedol herec vo svojej komunite na YouTube.

Kanadský kulturista a fitness YouTuber Greg Doucette kritizoval Kim Jong Kooka

Greg Doucette(Foto: Greg Doucette Oficiálny Instagram)

Greg Doucette zverejnil 31. októbra video, v ktorom vyjadril svoje odvážne poznámky na adresu renomovaného hostiteľa.

Vo videu s názvom 'Kim Jung Kook || Natty or Not,“ tvrdí fitnesska, že speváčka-moderátorka zneužíva steroidy.

Okrem toho tiež zdôraznil, že v hercovom veku nemusí mať hladinu testosterónu, ktorú jeho telo potrebuje na to, aby malo extrémne masívnu postavu.

Fanúšikovia stáli za Kim Jong Kookom napriek kontroverziám

Fanúšikovia a používatelia internetu prostredníctvom sociálnych sietí vyjadrili svoje myšlienky o kontroverzii Kim Jong Kooka o steroidoch.

Viacerí fanúšikovia označili kanadského Youtubera za jedného z hercových neprajníkov, iní zase poukázali na to, že jeho postava je prirodzená vďaka intenzívnemu cvičeniu a oddanosti fitness.

Na druhej strane fanúšikovia zosmiešňovali profesionála v oblasti fitness a tvrdili, že môže žiarliť na to, ako hostiteľ 'Seri Money Club' dokázal zhromaždiť milióny sledovateľov v priebehu niekoľkých mesiacov po spustení svojho kanála.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Yoon Eun Hye číta správy o obsadení 'Running Man' Spomenie jej mena v šou - Je herečka z 'Princess Hours' pripravená vystúpiť ako hosť?

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills