In Bežiaci muž Epizóda 564, obsadenie novej fantasy drámy TVING 'The Witch's Diner' sa objavilo ako hosť a tešilo sa zo súťaženia so stálymi členmi.

Yoo Jae Suk a Kim Jong Kook(Foto: SBS Running Man Instagram)

Čarodejnícky jedáleň Obsadenie Graces Running Man, epizóda 564

Členovia 'Running Man' urobili svoj obvyklý vstup predtým, ako začali program. Režisér povedal hercom, že Song Ji Hyo so sebou privedie troch priateľov.

Song Ji Hyo sa objavila po boku svojich hereckých hviezd z 'The Witch's Diner' Nam Ji Hyun, Ha Do Kwon a Chae Jong Yeop . Mali krátky, ale zábavný úvod, vďaka ktorému sa Bežiaci muž členovia a diváci ich poznajú o niečo viac.Po úvode všetci pristúpili k pretekárskej výzve. Bol to koncept súvisiaci s novou sériou Song Ji Hyo, kde sa mali splniť želania hercov a hostí.

Yoo Jae Suk si prial, aby bol Ji Suk Jin mladší ako on, aby mu mohol šéfovať.

Haha a Kim Jong Kook si želajú, aby sa objavil Lee Kwang Soo Bežiaci muž

Kim Jong Kook a Haha si želali, aby sa v šou objavil Lee Kwang Soo. Medzitým Song Ji Hyo a Jeon So Min chceli poznať všetky odpovede na svoje kvízy, aby mohli vyhrať.

Yang Se Chan a Haha požiadali o gadgety, zatiaľ čo Nam Ji Hyun ich chcel Bežiaci muž členov, aby si pozreli pilotnú epizódu svojej drámy a zverejnili ju na svojej SNS ako dôkaz.

Ha Do Kwon chcel naučiť Kim Čong Kooka cvičiť. A nakoniec, začínajúci herec Chae Jong Hyeop priznal, že je fanúšikom Haha a želal by si mať svojich rečníkov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jonghyup Chae (@chaejh_)

Po zdieľaní všetkých svojich prianí sa členovia a hostia vydali na svoju prvú misiu, kde sa otestuje ich sila. Vyhráva ten, kto dokáže zobrať gymnastickú loptu druhému človeku.

Song Ji Hyo a Nam Ji Hyun sa spojili ako prví. Ostatní členovia si mysleli, že hru vyhrá Song Ji Hyo, ale bola to Nam Ji Hyun, ktorá spočiatku nevyzerala tak konkurencieschopne, ohromila členov svojou silou.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Obsadenie 'Running Man' urobilo novú rodinnú fotografiu na oslavu ich 11. výročia

Yoo Jae Suk dráždi Kim Jong Kooka o sladkom geste, ktoré urobil pre Song Ji Hyo

Medzitým, počas zápasu Song Ji Hyo a Na Ji Hyun, sa vlasy Song Ji Hyo rozcuchali a spontánne požiadali Kim Jong Kooka, aby ich upravil. Kim Jong Kook ako dobrý priateľ išiel za Song Ji Hyo a pomohol jej upraviť vlasy, aby sa mohla voľne pohybovať.

Song Ji Hyo a Kim Jong Kook(Foto: SBS Running Man Instagram)

Toto malé, ale sladké gesto Kim Jong Kooka upútalo pozornosť Yoo Jae Suka a začalo byť vtipne podozrievavé.

Medzitým Kim Jong Kook začal protestovať a vysvetľovať, že sa len snažil pomôcť Song Ji Hyo a požiadal Yoo Jae Suka, aby nič nehovoril.Ale keďže je majstrom komédie, Yoo Jae Suk neprestal.

Hneď potom, čo Jong Kook prehovoril, Yoo Jae Suk uštipačne povedal: 'Yoon Eun Hye, prepáč,' rozosmiať hercov a štáb.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Hviezda 'Princess Hours' Yoon Eun Hye hovorí, že si praje mať deti

Z akých sú vaše obľúbené scény Bežiaci muž Epizóda 564? Podeľte sa o ne s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins