Po oznámení nominácií boli konečne odhalení hostitelia 57. ročníka Baeksang Awards!

Nová správa potvrdila, že Bae Suzy a Shin Dong Yup budú oficiálnymi moderátormi Ceny Baeksang 2021 .

Nadchádzajúca udalosť, známa aj ako Paeksang Arts Awards, bude určite vzrušujúcim a zábavným stretnutím s niektorými z najžiarivejších juhokórejských hviezd, keďže duo predtým hostilo prestížny ceremoniál.Pripomeňme, že speváčka a herečka organizuje podujatie už šesť rokov po sebe, zatiaľ čo 50-ročný komik vedie ceremoniál tri roky po sebe, počnúc 50. až 52. ročníkom udeľovania cien Baeksang.

V roku 2020 sa k Bae Suzy a Shin Dong Yupovi pripojila hviezda „Seobok“ Park Bo Gum ako spoluhostiteľ ceremoniálu.

Podrobnosti o Baeksang Awards 2021

Nadchádzajúci orgán udeľujúci ceny sa považuje za juhokórejskú verziu udeľovania cien Akadémie, známej aj ako Oscary, kde oceňujú výnimočnosť umelcov, režisérov a spisovateľov pre filmový, televízny a divadelný priemysel.

Nadchádzajúca oslava, ktorá je naplánovaná na 13. mája, sa bude konať v Ilsan, Gyeonggi-do a naživo ju bude vysielať JTBC.

Rovnako ako predchádzajúci ceremoniál, aj 57. ročník udeľovania cien Baeksang sa bude konať v spoločensky vzdialenom prostredí a bez divákov z dôvodu protokolov COVID-19.

ČÍTAJ VIAC: Tu je úplný zoznam nominovaných na 57. ročník Baeksang Arts Awards

57. nominácie na ceny Baeksang

Začiatkom tohto týždňa bol zverejnený zoznam nominovaných na prestížne ocenenie.

V kategórii Najlepšia dráma vedie nomináciu tvN s tromi zo svojich relácií, a to „Je v poriadku nebyť v poriadku“, „Kvet zla“ a „Moja neznáma rodina“. na zozname je aj 'Beyond Evil' od JTBC a 'Extracurricular od Netflixu.'

Pokiaľ ide o najlepšiu herečku, na zozname sú Kim So Yeon za 'The Penthouse', Kim So Hyun za 'River Where the Moon Rises', Seo Ye Ji za stvárnenie vo filme 'It's Okay to not Be Okay', Shin Hye. Slnko v Mr. Queen' a Uhm Ji vyhrali pre 'Birthcare Center' tvN.

Na druhej strane, nominovanými na najlepšieho herca sú Kim Soo Hyun za „Je to v poriadku nebyť v poriadku“, Song Joong Ki vo filme TVN „Vincenzo“, Shin Ha Kyun za „Beyond Evil“, Lee Joon Gi za „Flower of Evil“ a nakoniec Uhm Ki Joon za jeho stvárnenie ako Joo Dan Tae v top-ratingovej dráme 'The Penthouse.'

„Je to v poriadku nebyť v poriadku“ zaznamenalo niekoľko prikývnutí uprostred kontroverzie Seo Ye Jin

Ako už bolo spomenuté vyššie, romantická komediálna séria tvN získala hlavné nominácie aj napriek problémom okolo hlavnej ženskej hviezdy Seo Ye Jin.

Snímke 'It's Okay to Not Be Okay' sa podarilo získať skóre za najlepšiu drámu, najlepšiu herečku, najlepšieho herca, najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe a najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe za pôsobivý výkon Oh Jung Se v úlohe Moon Sang-Tae, ktorý trpí autizmom.

Uprostred kontroverzie týkajúcej sa jej vtedajšieho priateľa Kim Jung Hyuna juhokórejský portál uviedol, že herečka bola obvinená zo šikanovania svojich zamestnancov tým, že ich verbálne napádala a obťažovala.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 57. ročník udeľovania cien Baeksang Arts Awards je naplánovaný na 13. mája

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills