'Začiatok' hlavná hviezda Bae Suzy sa umiestnila na 1. mieste ako ženská hviezda z historickej drámy, ktorej sa hanbok dokonale hodí.

Suzy v Dorihwaga(Foto: CJ Entertainment)

Od 18. do 24. októbra, po takmer týždni hlasovania, podľa Exciting Dish, ktorý prevádzkujú DC Inside a My Celebs; Na portáli komunitného hlasovacieho portálu si Bae Suzy vybrali netizens ako dokonalú ženskú hviezdu hanbok zo sageuk (kórejská historická dráma). Bae je nominovaný v spomínanom prieskume spolu so Shin Se-Kyung, Han Ji-Min, Moon Chae-Won, Kim Yu-Jeong aLee Ji-Eun (IU).

Bae Suzy získala 23% z nahromadených hlasov alebo 1314 z celkového počtu 5700 hlasov. Suzy predvedie predstavu nosenia hanboku v historickom filme 'Zvuk kvetu' s hercom Ryu Seung-Ryong a Kim Nam-Gil v roku 2015. Suzy predviedla svoju eleganciu aj v hanboku v historickej dráme „Gu Family Book“ s Lee Seung-Gi a Choi Jin-Hyukom v roku 2013.PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Kyung Soo Jin sa možno pripojí k Lee Seung Gi v novej dráme TVN 'Mouse'

Suzy v Hanboku (Gu Family Book)(Foto: MBC)
Suzy nosí hanbok v Gu Family Book

Suzy je známa ako členka dievčenskej skupiny JYP Miss A, ktorá debutovala v roku 2010 a trvala do roku 2017. Suzy debutovala v KBS' 'Snívaj vysoko' v roku 2011 s herečkou a speváčkou IU Kim Soo-Hyun a Ok Taecyeonom o 14:00. Jej prvý historický film sa odohrával v roku 2015 vo filme inšpirovanom obdobím Joseon 'Dorihwaga' alebo 'Zvuk kvetu' kde Suzy hrala úlohu Jin Chae-Seon, prvej speváčky pansori v minulosti. Film sa točí okolo príbehu ženy prezlečenej za muža, ktorá vystupuje v čase, keď majú ženy zakázané spievať alebo vystupovať na verejnom pódiu.

Suzy v Gu Family Book(Foto: MBC)

Suzy je tu prvá sageuk alebo historická dramatická séria „Gu Family Book“ s Lee Seung-Gi v roku 2013. V porovnaní s Dorihwaga , Úloha Suzy v seriáli ukazuje jej divokú stránku mladej majsterky lukostreľby a bojových umení. Bae Suzy momentálne vedie v novej dráme tvN 'Začiatok' s Nam Joo-Hyukom, obľúbeným pre svoju rolu v romantickom komediálnom a dramatickom seriáli o dospievaní z roku 2016 Vzpieračská víla Kim Bok-Joo s Lee Sung-Kyungom. Začiatok možno sledovať každú sobotu a nedeľu o 21:00. KST.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:„Start Up“ zvyšuje vzrušenie pre epizódu 3 + Sneek Peek o tom, čo sa asi stane

štartovací plagát(Foto: tvN)

Medzitým bola Shin Se-Kyung zvolená ako druhá v ankete komunity. Shin bola ocenená za jej očarujúce a elegantné nosenie hanboku v historickej dráme z roku 2019 'nováčik historik Goo Hae-Ryung' s Cha Eun-Woo z ASTRO, hercovým prvým mudrcom po jeho úspechu v 'Moje ID je Gangnam Beauty' v roku 2018 s Im Soo-Hyang.

Shin Se-Kyung sa zúčastnil aj slávneho sageuka v roku 2009 'Queen Seondeok' a 2011 'Deep Rooted Tree' . Zahrala si aj v seriáli historickej drámy z roku 2015 „Šesť lietajúcich drakov“ s Yoo Ah-In. Popularita Shin Se-Kyunga stúpa ešte viac 'Blade Man' kde bola v roku 2014 spárovaná s populárnym hercom Lee Dong-Wookom.

Shin tiež hral v „Dievča, ktoré vidí vôňu“ v roku 2015 s Park Yoo-Chun. Shin získal 997 alebo 17 % nahromadených hlasov v ankete.

nováčik historik goo hae-ryung shin se kyung(Foto: MBC)

Han Ji-Min sa na druhej strane umiestnil na 3. mieste s 12% alebo 704 hlasmi. Han hral v „Lee San, Vietor paláca“ v roku 2008 s Lee Seo Jin, a 'Strešný princ' v roku 2012 s Park Yoo-Chun. Herečky Moon Chae-Won (Feng shui) , Kim Yu-Jeong (Mesiac objímajúci slnko a láska v mesačnom svite) a IU (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo) nasledoval rebríček.

V predchádzajúcom prieskume DC Inside a My Celebs Kim Soo Hyun sa umiestnil na prvom mieste ako perfektný historický muž a hviezda hanbok fit .