16. augusta nová romantická komediálna dráma KBS2 pre dospievanie „Policajná univerzita“ (tiež známa ako „Policajná trieda“ alebo „Policajná akadémia“) zverejnila nové fotografie s hlavným predstaviteľom B1A4, Jinyoungom.

Nové fotografie upútali pozornosť fanúšikov po tom, čo videli študentov Národnej policajnej univerzity v tvrdom výcviku prežitia.

V Policajnej univerzite hrá herec Cha Tae Hyun, člen B1A4 a herec Jinyoung a členka f(x) a herečka Krystal Jung, herec Cha Tae Hyun z Policajnej univerzity.Jinyoung čelí tvrdému výcviku prežitia na Policajnej univerzite, spoilery 3. epizódy

V dráme Jinyoung hrá Kang Seon Ho, bývalého hackera, ktorý nemá žiadne sny. Jeho život sa zmenil po stretnutí s Oh Kang Hee, ktorú hrá Krystal, judo dievča, ktoré vo svojom živote bez výčitiek urobí všetko, čo chce.

Kang Seon Ho potom sníval o tom, že sa stane čestným policajtom, a urobí všetko preto, aby to dosiahol.

(Foto: KBS)

V predchádzajúcej epizóde vstúpil Kang Seon Ho (Jinyoung) na Kórejskú národnú policajnú univerzitu spolu s prvými študentmi Oh Kang Hee (Krystal), Park Min Kyu (Chu Young Woo), No Beom Tae (Lee Dal) a Jo Joon. Wook (Yoo Youngjae).

Šokovalo ho, že Yoo Dong Man (Cha Tae Hyun), detektív, ktorého stretol, keď bol ešte hackerom, je teraz jeho novým profesorom.

Ich malé stretnutie na univerzite nedopadlo dobre a mal problémy držať krok s policajným výcvikom a dodal, že Yoo Dong Man si život na univerzite mimoriadne sťažuje.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Spoiler 3. epizódy „Policajná univerzita“: Cha Tae Hyun a Hong Soo Hyun uvaria sladkú romantiku v Judo Aréne

Nebolo to o nič lepšie, keď bol Kang Seon Ho vybraný za vodcu tretej jednotky, ktorej schopnosti boli v porovnaní s ostatnými jednotkami priemerné.

(Foto: KBS)

Na novo zverejnených snímkach Kang Seon Ho a jeho kolegovia prváci čelia pekelnému výcviku prežitia oblečeného vo vojenskom vybavení, ako sú prilby a zbrane.

Park Min Kyu (Chu Young Woo) vedie svoj tím so svojou sršajúcou charizmou a odvahou. Na druhej strane, jednotka Kang Seon Ho (Jinyoung) vyzerá stratene a úzkostlivo, keď vstúpi do pekla výcviku.

(Foto: KBS)

Ustaraný Kang Seon Ho vie, že si ešte nezískal dôveru a rešpekt svojej jednotky. Tým ich jednotke hrozí úplné vyradenie z prijímacej kvalifikácie.

Kang Seon Ho a jeho jednotka vyvolávajú otázky a zvedavosť, či sa cez prekážku pred nimi dostanú alebo nie.

(Foto: KBS)

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Nová dráma MBC „The Veil“ vydáva nový čiernobiely plagát s charizmou Namgoong Min

Produkčný tím 'Policajnej univerzity' povedal, že neľútostný a tvrdý výcvik juhokórejských policajných univerzít ukáže ďalšia epizóda. Dodali: 'Prosím, tešte sa na neočakávané momenty, ktoré sa stanú v novej epizóde.'

Cha Tae Hyun, Jinyoung a Krystal sa synchronizujú so svojimi postavami v „Policajnej univerzite“

Yoo Dong Man, Kang Seon Ho a Oh Kang Hee sú tri protichodné a rôznorodé postavy s veľkými, no do istej miery chybnými osobnosťami. Jedno však majú tri postavy spoločné, odhodlanie.

Každý z nich má ciele, po ktorých túži dosiahnuť, a to robí ich postavy výnimočnými.

(Foto: KBS)

Na fotografiách zo zákulisia Policajnej univerzity prejavujú traja hlavní herci odhodlanie a nadšenie, keď sa pripravujú a cvičia svoje línie na natáčanie.

Na jednej fotografii Jinyoung o niečom s drámou diskutuje s režisérom, keď Krystal vyžaruje elegantné a dievčenské rozdrvené vibrácie, keď sa pripravuje na akčnú scénu Judo.

(Foto: KBS)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Aktualizácia obsadenia filmu „Pretože toto je môj prvý život“ z roku 2021: Tu sú nové drámy, v ktorých môžete sledovať Lee Min Ki, Jung So Min a ďalšie

Hoci herci pôsobia na scéne vážne, atmosféra v mieste natáčania je pohodlná. Vždy, keď všetci traja nenatáčajú svoje scény, Cha Tae Hyun, Jinyoung a Krystal hravo pózujú pred kamerou so svojimi najžiarivejšími a najteplejšími úsmevmi.

(Foto: KBS)

Synopsia a vysielanie „Policajná univerzita“.

Dráma „Policajná univerzita“ zobrazuje príbehy každodenného života študentov a profesorov na Národnej policajnej univerzite, zatiaľ čo profesor Yoo Dong Man (Cha Tae Hyun) sa spojí so svojimi študentmi Kang Seon Ho (Jinyoung) a Oh Kang Hee (Krystal). výhradné vyšetrovanie.

(Foto: KBS Drama)

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:Shin Min Ah a Kim Seon Ho zdieľajú svoje myšlienky o svojich postavách v pripravovanej dráme „Hometown Cha-cha-cha“

Režisér Yoo Kwan Mo a scenárista Moon Min Jung spolupracovali na novom dramatickom seriáli. „Policajná univerzita“ produkuje KBS Drama Production.

„Policajná univerzita“ sa vysiela každý pondelok a utorok o 21:30. KST na KBS2. Je k dispozícii aj vo VIU pre medzinárodné streamovanie.

Tretia epizóda novej drámy KBS2 sa má odvysielať 16. augusta.

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.