Popis scény s titulkami Avengers Age of Ultron bol odhalený a povedie to k filmu Thor 3: Ragnarok!

Obrovské spoilery Avengers Age of Ultron boli odhalené po tom, čo unikli informácie o scéne s titulkami/po tom, čo unikol popis scény s titulkami.

Screen Crush oznámil, že scéna s titulkami Avengers Age of Ultron bude obsahovať Lokiho Toma Hiddlestona, ktorý vedie vojnu medzi Asgardom a Midgardom.Chris Hemsworth sa podelil o svoje myšlienky týkajúce sa Avengers Age of Ultron po scéne s titulkami a Thor 3 počas nedávneho Comic Conu v San Diegu. Povedal Screen Crush:

'Dúfam, že urobíme ďalší. Myslím, že robíme ďalší. Zatiaľ neviem nič oficiálne, ale teším sa na to.“

V samostatnom rozhovore pre Collider Chris Hemsworth hovoril o možnosti čoskoro urobiť Thora 2. Hemsworth povedal:

'Nemyslím si, že je to ešte len 'Thor 3.' Je to iné - cesta preč.“ Keďže práve hrá vo filme, potom osoba, ktorá môže najlepšie hovoriť o tretej časti, je producent.

Kevin Feige prezradil Colliderovi, že:

'Čiapka už bola oznámená, takže to je prvé. To je v ďalšej fáze. Thor je načrtnutý práve teraz, takže na oboch sa pracuje.“ Marvel Studios už pripravilo svoje filmy na najbližšie roky a dostupné dátumy by mohli byť medzi rokmi 2017 a 2019.

Chris Hemsworth počas rozhovoru pre Screen Rant odhalil niekoľko spoilerov k filmu Avengers 2. Povedal: 'Je schopný manipulovať so všetkými druhmi vecí - vrátane dynamiky tímu - a rozdeliť nás.'

30-ročný herec tiež prezradil, aký dojem naňho zapôsobilo stvárnenie nového záporáka Jamesom Spaderom. Hemsworth povedal: „Je to úžasné. Niekto nový do toho vnáša úplne inú dynamiku. Je jednoducho taký inteligentný a tak pôsobivý a trochu znepokojujúci ako táto postava. Všetci sme stáli na natáčaní a sledovali, ako urobil svoju scénu prvý deň a na konci sme začali tlieskať, pretože to bolo také dobré. Je to úžasné.'