Člen ASTRO a herec z 'True Beauty' Cha Eun Woo sa môže vrátiť na scénu drámy s novým vzrušujúcim projektom!

cha-eun-woo(Foto: Oficiálny instagramový účet Cha Eun Woo)

Po úspešnom stvárnení postavy Lee Su Ho v seriáli „True Beauty“ založenom na webtoonoch, Cha Eun Woo opäť zvažuje nový potenciálny projekt, ktorý by sa mal odvysielať v roku 2021. Podľa mediálnej správy z 2. marca Cha Eun Woo z ASTRO rokuje o hlavnej úlohe v pripravovanej dráme OCN 'Island'.

Cha Eun Woo z ASTRO zvažuje, že sa pripojí k dráme 'Island'

V reakcii na správy zverejnila svoje vyhlásenie domovská agentúra Fantiago člena ASTRO 'Náš umelec Cha Eun Woo dostal ponuku hrať v pripravovanej dráme 'Island' a pozitívne ju hodnotí.'

Toto bude ďalší potenciálny dramatický projekt Cha Eun Woo po jeho romanticko-komediálnej dráme „True Beauty“, ktorá bola tiež založená na webtoon. Cha Eun Woo je nabitý programami od idolu až po herca a je skutočne jedným z najpracovitejších mladých umelcov súčasnosti. Práve sa začína rok a idol, z ktorého sa stal herec, je vždy pripravený zo všetkého vyťažiť maximum.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný 판타지오 fantagio Official (@fantagio_official)

Môžete si tiež prečítať: Lee Min Ho, Kim Soo Hyun, Cha Eun Woo, Hwang In Yeop a ďalší sú najsledovanejšími kórejskými srdciarmi na Instagrame

Ak by 24-ročný herec potvrdil svoju účasť na projekte, stvárnil by postavu Kang Chan Hyuka, známeho aj ako John. Kňaz exorcista bedier, ktorý vyrástol v Spojených štátoch, ale v skutočnosti je Kórejčan. Aby nezabudol na svoj materinský jazyk, Kang Chan Hyuk sa ponoril do sledovania kórejských drám. Aj keď je to bystrá postava, skrýva niektoré tajomstvá zo svojej temnej minulosti.

Cha Eun Woo, Seo Ye Ji a Kim Nam Gil vo fantasy dráme?

Pripravovaná fantasy dráma OCN bude zobrazovať príbeh Pana, muža, ktorý potrebuje ženu, aby ukončil svoj prekliaty nesmrteľný život, a dcéru z bohatej rodiny menom Won Mi Ho, na ktorú útočia škriatkovia. Pan a Won Mi Ho potom stretnú exorcistu kňaza Johna, ktorý stále žije s pocitom viny po tom, čo nedokázal ochrániť jedno dievča pred svojou minulosťou. Séria sa odohráva na ostrove, ktorý je známy tým, že má krásne a malebné miesto, skrývajúce zlú temnotu, ktorú nie každý pozná. Tri postavy, ktoré si spočiatku kvôli rozdielom nesadnú, čoskoro nájdu silu navzájom si pomáhať a chrániť sa pred zlom.

Medzitým, začiatkom tohto roka, herec Kim Nam Gil a hviezda seriálu 'It's Okay to Not Be Okay' Seo Ye Ji potvrdili, že budú hrať hlavné úlohy ako Pan a Won Mi Ho. Už bolo tiež hlásené, že Im Si Wan rokuje o zvažovaní úlohy Johna, ale zatiaľ sa nič nepotvrdilo.

Fantasy dráma 'Island' sa začne nakrúcať túto jar a očakáva sa, že odštartuje v druhej polovici roku 2021. Podrobnosti o ďalšom potvrdenom hereckom obsadení budú ešte len čoskoro zverejnené.

Môžete si tiež prečítať: Potvrdené: Seo Ye Ji a Kim Nam Gil budú hrať v najnovšej dráme založenej na webtoone 'Island'

Koho chcete hrať postavu Johna, Im Si Wan alebo Cha Eun Woo z ASTRO? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.