Cha Eun Woo sa stretol s postavou psychopata Lee Seung Gi v predchádzajúcej epizóde 'Master in the House' a takto sa mu podarilo upokojiť sa po nečakanom stretnutí.

Lee Seung Gi a Cha Eun Woo(Foto: Instagram Master in the House)

Vtipná reakcia Cha Eun Woo na Lee Seung Gi v novej epizóde „Master in the House“

V najnovšej epizóde 'Master in the House', ktorá bola odvysielaná 9. mája, sa bývalý futbalista a televízny moderátor Ahn Jung Hwan objavil ako hosť známy aj ako nový 'Master.'

Prítomní sú pôvodní členovia hereckého obsadenia, menovite Lee Seung Gi, Yang Se Hyung, Cha Eun Woo z ASTRO a Kim Dong Hyun.Shin Sung Rok má pauzu po tom, čo mal pozitívny test na COVID-19.

Ahn Jung Hwan ako nový majster pripravil pre zvyšok hereckého obsadenia pekelný tréning. Keď Yang Se Hyung videl miesto a nastavenie, zamrmlal: 'Ešte nie je leto, ale už mi to pripadá ako v hororovom špeciáli.'

Jeho spolumoderátor Lee Seung Gi vysvetlil, že keďže už bolo po 22:00, nastavenie vyzerá desivejšie. Hviezda 'Vagabond' tiež povedala, že ešte nie je pripravený na hororový špeciál.

Členovi ASTRO Cha Eun Wooovi však atmosféra a súčasné produkčné prostredie pripadali povedomé.

Potom sa odvolal na postavu psychopata Lee Seung Gi v prebiehajúcej dráme TVN „Myš“ a obrátil sa k nemu a povedal: „Ty si tu najdesivejší človek. Vy ste zločinec.“

Lee Seung Gi(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Lee Seung Gi rýchlo zareagoval a objavil sa ako jeho dramatická postava a povedal Cha Eun Woo, 'Ste príliš hlučný,' čo z mladého člena urobilo vzrušujúci zážitok. Dokonca aj Yang Se Hyung a Kim Dong Hyun boli šokovaní postavou Lee Seung Gi ad-lib.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Hviezda filmu „True Beauty“ Cha Eun Woo bude mať 4. júna svoje prvé samostatné online stretnutie fanúšikov

Keď už boli uprostred svojej výzvy, Lee Seung Gi opäť ukázal svoju osobnosť psychopata a vystrašil Cha Eun Woo, čo jeho členom pripadalo roztomilé a vtipné.

Postava psychopata Lee Seung Gi z filmu Myš je jednou z jeho najlepších rolí doteraz

Medzitým bol Lee Seung Gi chválený za svoje vynikajúce stvárnenie psychopata v kriminálnom trileri Myš. Diváci boli ohromení jeho výkonom, rolou, ktorá sa zdala jedinečná a náročná ako jeho predchádzajúce činoherné postavy.

Obsadenie Master in the House(Foto: Instagram Master in the House)

Bolo zrejmé, že členovia „Master in the House“ sa navzájom veľmi podporujú pri svojich sólových kariérach. Aj mimo šou sa naďalej pozerajú a fandia jeden druhému. Ich skutočný vzťah a skvelá tímová práca sú jednými z najlepších vrcholov ich priateľstva.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 17. epizóda „Myš“: Kyung Soo Jin chce dokázať nevinu Kwon Hwa Woon + dráma dosiahla prvé miesto v hodnotení drámy

Pozerali ste najnovšiu epizódu 'Master in the House'? Čo poviete na veselú interakciu hereckého obsadenia? Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins