„Love In The Moonlight“ (známy aj ako „Moonlight Drawn By The Clouds“) je jedným z klenotov Južnej Kórey. Romantická dráma o dospievaní bola domácim hitom a počas svojho vysielania dosiahla vrchol s 23,3-percentnou sledovanosťou!

Kórejská dráma bola šesťkrát nominovaná na 53. ročníku Baeksang Arts Awards a vyhrala cenu za najlepší dramatický seriál na 22. ročníku Asian Television Awards

„Love In The Moonlight“ sa vysielal po celom svete, pretože sa stal medzinárodnou senzáciou, keď svet označoval jeho vplyv na umenie ako „syndróm mesačného svitu“.Ale kde sú teraz členovia obsadenia 'Love In The Moonlight'? čo majú za lubom? Ak ste zvedaví, čítajte ďalej, pretože tento zoznam vám poskytne prehľad najnovších udalostí o vašich obľúbených hviezdach K-drama.

Park Bo Gum

(Foto: KBS)

Následník trónu, ktorý má krásny úsmev, ktorý vám určite ukradne srdce, Lee Yeong, ktorého stvárnil nádejný herec Park Bo Gum.

Po tom, čo film „Love In The Moonlight“ zavrel závesy, Park Bo Gum si dal dvojročnú prestávku v hraní a v roku 2018 sa vrátil ako Kim Jin Hyuk v dráme „Stretnutie“ televízie tvN po boku herečky Song Hye Kyo z filmu „Descendants of The Sun“. „Stretnutie“ sa skončilo začiatkom roka 2019.

Park Bo Gum narukoval do armády 31. augusta 2020, ale fanúšikom a divákom zanechal niečo, na čo sa môžu tešiť, kým bude preč.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: K-dráma 'The Road' Teaser: Ji Jin Hee odhaľuje tajomstvá, aby zachránil svojho syna

Jeho nová dráma „Record Of Youth“ bola odvysielaná na Netflixe v septembri 2020.

Zahral si aj v akčnom sci-fi filme s Gong Yoo, v ktorom Park Bo Gum hrá titulárny prvý ľudský klon.

V neposlednom rade jeho nový film Krajina zázrakov so slečnou A's Bae Suzy vykresľuje príbeh virtuálneho sveta, kde sa zosnulý a žijúci môžu opäť vidieť.

Pozrite si trailer k filmu Seobok tu :

Kim Yoo Jung

(Foto: KBS)

Jedna z najkrajších tvárí Južnej Kórey, Kim Yoo Jung, hrala Hong Ra On, statočnú ženu, ktorá predstierala, že je poradkyňa pre vzťahy medzi mužmi a nakoniec sa zamilovala do korunného princa.

„Love In The Moonlight“ bola prvou veľkou hereckou úlohou Kim Yoo Jung po tom, čo sa ako detská herečka objavila v niekoľkých drámach.

V roku 2017 si zahrala v romantickej komediálnej dráme „Because I Love You“ s hercom Cha Tae Hyunom „Along with the Gods: The Two Worlds“.

Hrala v roku 2018 v romantickej komediálnej dráme „Clean With Passion for Now“, ktorá rozpráva príbeh o germapóbovi, ktorý stretne svojrázne, optimistické dievča.

V roku 2020 Kim Yoo Jung pracovala po boku herca Ji Chang Wooka z filmu Healer v romantickom komediálnom seriáli Backstreet Rookie. Herečka hrala Jung Saet Byul, dievča plné odhodlania, ktoré sa stalo brigádnikom v obchode Dae Hyun (Ji Chang Wook). Dráma čelila mnohým kritikám, ktoré viedli k niektorým zmenám v seriáli.

Najnovší projekt Kim Yoo Junga 'Lovers of the Red Sky'' je historická fantasy romantická dráma, ktorá zobrazuje príbeh maliara Hong Chun Gi, ktorý sa narodil slepý, ale zázračne znovu získal zrak.

Kim Yoo Jung hrá Hong Chun Gi oproti Ahn Hyo Seopovi, ktorý bude hrať astrológa Ha Rama, ktorý vie čítať hviezdy a čo znamenali napriek tomu, že je slepý.

Pozrite si upútavku 'Because I Love You' tu :

Jung Jin Young (B1A4 Jinyoung)

(Foto: KBS)

Talentovaný a nádherný spevák B1A4, Jung Jin Young, si zahral úlohu zábavného charizmatického učenca a priateľa z detstva korunného princa Kim Yoon Sung. Stal sa najväčším rivalom Lee Yeonga (Park Bo Gum), keď sa dostal do opovrhnutiahodného milostného trojuholníka s Hong Ra On (Kim Yoo Jung).

Po jej odvysielaní si Jung Jin Young rozšíril svoje herecké spektrum účinkovaním v niekoľkých drámach.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Herec Park Ji Hoon vo filme „Na diaľku je jar zelená“ blahoželá svojej fanúšičke Yeo Seo Jeong po zisku bronzu na olympijských hrách v Tokiu v roku 2020

V roku 2017 sa objavil v špeciálnej dráme KBS2 'If We Were a Season' s hercom z 'Love In The Moonlight' Chae Soo Bin.

V roku 2019 si zahral aj vo fantasy romantickej dráme 'The Dude In Me' s hercom z 'The Deal' Parkom Sung Woongom a veteránkou Ra Mi Ran.

Neskôr v roku 2019 hral v originálnom seriáli Netflix 'My First First Love' ako Seo Do Hyun s Jung Chae Yeon z DIA a druhým hlavným hercom Nation Ji Soo.

Člen a herec B1A4 narukoval do armády v júni 2019.

Policajná univerzita je jeho prvou drámou po prepustení z armády. Séria zobrazuje príbehy každodenného života študentov a profesorov Národnej policajnej univerzity a veselo napínavé spoločné vyšetrovanie s jeho kolegami Cha Tae Hyun a členkou f(x) Krystal Jung.

Pozrite si trailer 'Policajná univerzita' tu :

Chae Soo Bin

(Foto: KBS)

Vždy krásna herečka Chae Soo Bin si zahrala dámu, ktorá bola údajne kráľovnou Lee Yeong (Park Bo Gum), korunnú princeznú Jo Ha Yeon.

Keď sa dráma skončila, hrala v niekoľkých populárnych juhokórejských drámach, ako napríklad 'The Rebel' a 'Strongest Delivery Man.'

Popularitu a pozornosť si získala po stvárnení robota Aji3 v romantickej komediálnej dráme „I Am Not A Robot“ po boku herca Yoo Seung Ho.

Herečka si zahrala aj v melodrámach „Where The Stars Land“ a „A Piece Of Your Mind“.

Chae Soo Bin spolu s Krystal z f(x) a hercom Jang Ki Yongom hrali v romantickej komédii Netflixu „Sweet & Sour“, ktorá si získala rôzne reakcie a spätnú väzbu od fanúšikov a divákov.

Herečka sa objaví v pripravovanom filme 'The Pirates 2' a seriáli Disney Plus 'Our Police Course.' Podrobnosti a termíny ešte nie sú známe.

Pozrite si trailer k 'Sweet & Sour' tu :

Kwak Dong Yeon

(Foto: KBS)

Najvernejšieho kráľovského strážcu a dôverníka korunného princa Lee Yeonga (Park Bo Gum) stvárnil charizmatický a všestranný herec Kwak Dong Yeon.

Keď 'Love In The Moonlight' skončil, vrátil sa na malú obrazovku s 'My ID Is Gangnam Beauty' s Eunwoo z ASTRO, Im Soo Hyang a Jo Woo Ri.

Objavil sa aj v drámach 'My Strange Hero', 'Doctor Detective', 'Nikdy dvakrát' a 'Je v poriadku nebyť v poriadku'

V roku 2020 sa pripojil k kórejskej produkcii 'Something Rotten!' ako Nigel Bottom.

Hral tiež (a v určitom momente ukradol pozornosť) v úspešnom seriáli temnej komédie z roku 2021 „Vincenzo“.

Kwak Dong Yeon si zahrá v pripravovanom juhokórejskom filme '6/45.' Podrobnosti a dátum vydania zatiaľ nie sú verejne známe.

Pozrite si trailer k filmu Vincenzo tu :

Ktorá je vaša obľúbená postava z „Love In The Moonlight“? Podeľte sa o to s nami v komentári nižšie!

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.