„The Call“ uzavrel rok 2020 šokujúcim zvratom, pretože mysteriózny triler s Park Shin Hye a Jeon Jong Seo spôsobil divákom v každom scenári mini infarkt.

Originál Netflixu rozhodne udržal divákov na okraji ich sedadiel svojimi prekvapivými odhaleniami a vývojom postáv, ktoré si získali obrovskú pozornosť publika.

'The Call', ktorú napísal Lee Chung Hyun, sa zameriava na spojenie medzi Oh Yeong Sook, ktorú hrá Jeon Jong Seo, a Kim Seo Yeon, ktorú stvárnila hviezda Hallyu, ktorej životy sa preplietli jediným telefonátom napriek tomu, že žili v iný čas.Zaujímavosťou je, že adrenalínový film o horskej dráhe sa stretol s pozitívnym ohlasom verejnosti a vyslúžil si niekoľko uznaní na prestížnych ceremoniáloch, vrátane filmovej ceny Blue Dragon 2021.

Film bol nominovaný ako najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe za Lee El, najlepšiu novú réžiu, najlepšiu umeleckú réžiu, najlepšiu hudbu a najlepšiu kameru a osvetlenie.

Jeon Jong Seo tiež získala ocenenie za najlepšiu herečku vo filmovej kategórii na udeľovaní cien BaekSang Arts Awards 2021.

Uprostred pokračujúceho uznania filmu Netflix režisér Lee Chung Hyun predtým spomenul, že neplánuje vytvoriť ďalšie pokračovanie a potvrdzuje, že „The Call“ bude „samostatný film“. '

V prípade, že ste zmeškali obsadenie 'The Call' vrátane Park Shin Hye, Jeon Jong Seo a ďalších, tu sú ich aktualizácie a to, čo ich zamestnáva po odvysielaní megahitu.

Park Shin Hye (Kim Seo Yeon)

Park Shin Hye (The Call)(Foto: Park Shin Hye Instagram)

Hviezda Hallyu prekvapila fanúšikov Kdrama dvojitou oslavou, keď sa chystá uviazať uzol so svojím dlhoročným priateľom Choi Tae Joonom.

Okrem toho je momentálne aj tehotná s prvým dieťaťom, čo potvrdila aj herečka vo svojej fanúšikovskej kaviarni.

Na druhej strane jej agentúra SALT Entertainment potvrdila, že svadba Park Shin Hye a Choi Tae Joona sa bude konať v Soule 22. januára 2022.

Uprostred skvelých správ hviezda 'Doctors' hovorí, že jej návrat potrvá nejaký čas, ale sľúbila, že bude 'tvrdo pracovať, aby sa čoskoro vrátila ako skvelá herečka.'

ČÍTAJ VIAC: 5 Kdrám Park Shin Hye, ktoré si musíte čo najskôr pozrieť!

Jeon Jong Seo (Oh Yeong Sook)

Hovor(Foto: My Company Official Instagram)

Ďalším členom obsadenia, ktorý nedávno zverejnil bombové správy, je Jeon Jong Seo, ktorý prezradil, že ocenená herečka a režisér filmu „The Call“ Lee Chung Hyun spolu chodia.

Správy sa šírili ako požiar, keď rôzne médiá poznamenali, že títo dvaja sú tajne vo vzťahu, čo potvrdila aj jej agentúra My Company s tým, že pár začal spolu randiť nedávno.

Okrem toho, manažment talentov tiež povedal, že Jeon Jong Seo a režisér „mali k sebe dobré pocity“, „ale nedávno sa z nich stali milenci“.

Okrem jej začínajúceho románika má tiež hrať úlohu Tokia v kórejskom remaku 'Money Heist'.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Hviezda kórejskej adaptácie 'Money Heist' Jeon Jong Seo hovorí o svojej úlohe Tokia a jej kriticky uznávanom filme 'The Call'

Kim Sung Ryung (Eun Ae)

(Foto: Správy 1 Kórea)

54-ročná kráska prevzala úlohu milujúcej matky Park Shin Hye vo filme 'The Call'.

Kim Seo Yeon musela nechať Eun Ae v nemocnici kvôli svojej duševnej chorobe.

Po jej vystúpení vo filme Netflix momentálne hrá v komediálnom sitcome „Going to the Blue House Like This“ a pripravovanej Kdráme „Kill Heel“.

Lee El (Sunwoo Ja Ok)

(Foto: Správy 1 Kórea)

Na divákov zapôsobila svojimi hereckými schopnosťami, keď stvárnila prísnu matku Yeong Sook, Sunwoo Ja Ok.

Lee El sa má objaviť ako jedna z hlavných hviezd v sérii JTBC My Liberation Diary, ktorej premiéra je naplánovaná na rok 2022.

KDramastars vlastní tento článok

Toto napísala Geca Wills