'DR. Romantic 2' nastavuje latku pre medicínske K-drámy vysoko, pretože obsahuje úchvatné scény a dynamickú chémiu medzi hlavnými hviezdami Han Suk Kyu, Ahn Hyo Seop a Lee Sung Kyung.

Kto by zabudol na tvrdú lásku doktorky Kim Sa Bu, známej aj ako učiteľka Kim, ktorú 56-ročný oceňovaný herec stvárnil.

V druhom pokračovaní drámy SBS čelí nemocnica Doldam náročnej situácii po tom, čo traja jej najlepší lekári museli opustiť zdravotné stredisko.Nedostatok zdravotníckeho personálu viedol učiteľa Kima k tomu, aby hľadal nádejných lekárov, ktorí pod jeho krídlami získali mimoriadne skúsenosti.

Je tomu už rok, čo najlepšie hodnotená lekárska K-dráma 'Dr. Romantic 2' uzavrel sezónu úchvatnými scénami, v ktorých Dr. Kim Sa Bu splnil sny každého - od neustáleho boja Cha Eun Jae (Lee Sung Kyung) so sebou samým až po obrovský dlh Seo Woo Jin (Ahn Hyo Seop).

Len v prípade, že vám chýba 'Dr. Romantické 2' obsadenie a zvedaví, čo robia teraz, tu je pohľad na ich aktivity po ich živote v nemocnici Doldam.

Han Suk Kyu (Dr. Kim Sa Bu)

Han Suk Kyu(Foto: Oficiálny Instagram spoločnosti Clover Company)

Oceňovaný herec si zopakoval svoju titulnú rolu učiteľa Kima v druhej sezóne filmu Dr. Romantické.“

Vo svojom predchádzajúcom rozhovore spomenul, že on a jeho postava zdieľajú „rovnaké hodnoty a pohľady na život“ a dodal, že jeho rola bude pre neho „zmysluplná“ v mnohých smeroch.

Po odvysielaní megahitu K-dráma mohli fanúšikovia vidieť hereckého veterána v bielej uniforme, keď sa chystá vrátiť sa na malé plátno v pripravovanej K-dráme „When the Day Breaks“ a prevziať úlohu súdny patológ.

Lee Sung Kyung (Cha Eun Jae)

Lee Sung Kyung(Foto: Lee Sung Kyung Officia Instagram)

V dráme hrá Lee Sung Kyung druhého ročníka Cha Eun Jae.

Medzi jej juniormi je známa ako legenda, ktorá zvláda každú písomnú skúšku; Žiaľ, jediná vec, ktorá jej bráni stať sa jednou z najlepších doktoriek, sú jej pochybnosti o sebe samej, pretože pri každej operácii by mala nevoľnosť.

Jej pôsobivý výkon vo filme 'Dr. Romantic 2' ju priviedol k tomu, že vyhrala cenu Excellence Award na '2020 SBS Drama Awards spolu s hereckou hviezdou Ahn Hyo Seop.

Lee Sung Kyung a Ahn Hyo Seop(Foto: Lee Sung Kyung Officia Instagram)

Teraz sa 30-ročná kráska vracia aj do sveta K-drama s novou sériou 'Shooting Stars' spolu s hviezdou 'Penthouse 3' Kim Young Dae.

Na Instagrame Lee Sung Kyung často uvádza niektoré zo svojich 'Dr. Romantické 2' obsadenie, vrátane Kim Min Jae, a dokonca spolu robili tanečnú spoluprácu.

Lee Sung Kyung a Kim Min jae(Foto: Lee Sung Kyung Oficiálny Instagram)

ČÍTAJ VIAC: 'DR. Romantické 2' hviezdy Lee Sung Kyung a Kim Min Jae Sizzles v tanečnej spolupráci 'U 2 Luv'

Ahn Hyo Seop (Seo Woo Jin)

Lee Sung Kyung a Ahn Hyo Seop(Foto: Oficiálny instagramový účet Lee Sung Kyunga)

26-ročný herec uchvátil srdcia fanúšikov svojou tajomnou postavou druhoročného druha Seo Woo Jina.

Po účinkovaní v medicínskej K-dráme získala Ahn Hyo Seop niekoľko hlavných úloh, vrátane čoskoro vydanej „Lovers of the Red Sky“.

Okrem toho je tiež v rozhovoroch o vedení dvoch pripravovaných sérií – prvou je dlho očakávaná dráma „The Office Blind Date“ s Kim Se Jeongom a „Mr. Herečka Queen Seol In Ah.

Okrem toho sa o tomto juhokórejskom srdciarovi povráva, že bude hrať v komediálnej dráme 'Today's Webtoon.'

Na druhej strane často aktualizuje svojich fanúšikov na Instagrame tým, že zdieľa pohľad na svoj život a nadchádzajúcu podporu. Jeho nedávna spolupráca je s francúzskou značkou Celine.

Ahn Hyo Seop(Foto: Ahn Hyo Seop Oficiálny Instagram)

Shin Dong Wook (Dr. Bae Mun Jeong)

Shin Dong Wook(Foto: Účet fanúšikov Instagram @shindongwook_fan)

Ďalšia zaujímavá postava v 'Dr. Romantic 2' je ortopedický špecialista Dr. Bae Mun Jeong a je tiež milenkou Cha Eun Jae.

Dr. Bae, ktorú hrá hviezda 'The Lottery Trio' Shin Dong Wook, zohral dôležitú úlohu nielen v nemocnici Doldam, ale aj s Eun Jae.

Pripomeňme si, že je pripravená opustiť nemocnicu, ale kvôli nemu bola nútená zostať, až kým sa nezblížila so Seo Woo Jin.

Po jeho vystúpení v seriáli SBS mohli fanúšikovia vidieť Shin Dong Wooka spolu s kráľovnou Hallyu Song Hye Kyo vo veľmi očakávanej K-dráme 'Now, We Are Breaking Up' v úlohe brata Jang Ki Yonga.

Jin Kyung (Oh Myung Shim)

Jin Kyung(Foto: Instagram Fan Account @jk_actress)

Okrem lekárov sa nemocnica Doldam môže pochváliť oddanými a špičkovými zdravotnými sestrami, počnúc ich divokou hlavnou sestrou Oh Myung Shim.

Hrá jednu z pravej ruky učiteľky Kim, ktorá pozná zákutia nemocnice.

Teraz sa Jin Kyung nedávno objavil v 'L.U.C.A.: The Beginning' a je pripravený pripojiť sa k obsadeniu pripravovaného seriálu 'Melancholia' pod vedením Lee Do Hyuna a Im Soo Junga.

Kim Min Jae (Eun Tak Park)

Kim Min Jae zdieľa dôvod, prečo si vybral vedľajšiu úlohu vo filme Doctor Romantic 2(Foto: Instagram)

Samozrejme, hlavná sestra Oh Myung Shim svetová ruka v ruke so svojou zverenkyňou juniorkou Park Eun Tak, ktorú hrá speváčka a herečka Kim Min Jae.

V druhej sezóne má na obrazovke románik so špecialistom na EM 4. ročníka Yoon Ah Reum, ktorého stvárňuje So Ju Yeon.

Po 'Dr. Romantická 2' Kim Min Jae hrala hlavnú úlohu vo filme 'Máte rád Brahmsa?' a hovorí sa, že sa pripojí k obsadeniu novej drámy KBS 'Dal Ri and Gamjatang.'

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Ahn Hyo Seop dostáva sladký darček od Dr. Romantický 2' herec Lee Sung Kyung

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills