Kto by si pomyslel, že väčšina obsadenia drámy z roku 2018 '100 Days My Prince' bude dominovať K-dramaland tri roky po jej odvysielaní?

DO, Nam Ji Hyun, Kim Seon Ho a Han Seo Hee z EXO sú štyri z najhorúcejších mien, ktoré sa dostávajú na zoznam trendov takmer každý mesiac v roku 2021. Títo talentovaní umelci majú svoje veľké prestávky a neustále napredujú vo svojich vybrané kariérne smery.

EXO D.O.

Byť idolom a hercom nie je ľahké, ako to vyzerá, pretože si to vyžaduje viac času a energie. Ale Kyungsoo, profesionálne známy ako D.O. vyniká v oboch oblastiach. Väčšina Kyungsoových dramatických projektov uspokojila fanúšikov svojimi vynikajúcimi výkonmi.EXO D.O(Foto: Oficiálny instagramový účet EXO)

Z jeho náročnej úlohy do 'To je v poriadku, to je láska' Tvrdá práca EXO D.O. sa vyplatila, aby pristál vo svojej hlavnej dráme 100 Days My Prince. Keďže vojenskú službu ukončil v roku 2021, Kyungsoo je teraz poverený prácou na dvoch filmových projektoch, menovite „The Moon“ a „Secret“.

V júli D.O uviedol na trh svoj prvý sólový minialbum „Empathy“. Diskutuje aj o tom, aby viedol nadchádzajúcu právnickú drámu „True Swordsmanship“.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: EXO D.O. možno nosiť rúcho prokurátora v novej dráme „Skutočný šerm“

Nam Ji Hyun

Mladá a talentovaná Nam Ji Hyun odkedy začala hrať, nakrútila viac ako desať kórejských drám. Od melodrámy, hororu, tajomna, romantiky alebo komédie, Nam Ji Hyun vyskúšal všetko.

Nam Ji Hyun(Foto: Oficiálny Instagram TVING)

Jej nekonečný potenciál herečky možno vidieť v jej minulých dielach. Bez problémov sa dokáže ponoriť do akejkoľvek úlohy a veľmi dobre predviedla výrazné herectvo. Nam Ji Hyun má tiež skvelú chémiu so svojimi poprednými mužmi, od Seo In Guk v 'Shopaholic Louis,' Ji Chang Wooka v 'Suspicious Partner,' Kyungsoo v '100 Days My Prince,' Lee Hyung Joo v '365: Repeat the Year “ a jej najnovšia dráma s Chae Jong Hyeopom vo filme The Witch's Diner.

Kim Seon Ho

Jednou zo žiarivých hviezd dnešnej zábavy je „Good Boy“ Kim Seon Ho. Jeho flexibilita a prirodzený talent ho prinútili dosiahnuť vrchol svojho úspechu. Od hrania žánru komédie v seriáli JTBC „Welcome to Waikiki 2“ v roku 2019 zostal Kim Seon Ho na verejnosti prominentný.

Kim Seon Ho(Foto: Oficiálny Instagram spoločnosti Salt Entertainment)

V roku 2019 zdieľal obrazovku s Moonom Geunom Youngom vo filme „Catch the Ghost“ a úspešne sa spojil s „Nation's First Love“ Bae Suzy a Nam Joo Hyuk v dráme tvN „Start-Up“. Bola to dráma, vďaka ktorej mnohí poznali Kim Seon Ho vďaka jeho nepopierateľným šarmom a vynikajúcim hereckým výkonom.

Seon Ho si tiež užíva svoj pravidelný pobyt v kórejskej varietnej šou '2 Days & 1 Night', kde predvádza svoju prirodzenú komediálnu stránku spolu s DinDin, Ravi, Yeon Jung Hoon, Kim Jong Min a Moon Se Yeon.

(Foto: tvN)

Nielen to, Kim Seon Ho dominuje v hlavnom vysielacom čase soboty a nedele so svojou novou K-drámou „Hometown Cha-Cha-Cha“ s herečkou Shin Min Ah. Ich séria je konzistentná v získavaní vysokej sledovanosti od epizódy 1. Kim Seon Ho si skutočne pomaly vyrezáva svoje meno v tomto odvetví.

Je tiež potvrdené, že má svoj filmový debut s '2 O'Clock Date' spolu s členom SNSD Yoonou.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Potvrdené! Kim Seon Ho a YoonA zo SNSD sa spoja v pripravovanom filme Rom-Com

Han So Hee

Po stvárnení úlohy Kim So Hye v '100 Days My Prince' sa Han So Hee objavila v rovnakom seriáli s Park Bo Young a Ahn Hyo Seop v 'Abyss' tvN v roku 2019.

Napriek tomu Han So Hee(Foto: Oficiálny Instagram JTBC)

Prostredníctvom svojich predchádzajúcich menších úloh mohla získať herecké skúsenosti z prvej ruky. Ale odkedy si zahrala v úžasnom hite K-dráma „The World of the Married“ v roku 2020, Han So Hee upútala pozornosť divákov a urobila na nich veľký vplyv, čo ju priviedlo k tomu, aby hrala vo svojej vlastnej dráme „Napriek tomu“. '

Han So Hee(Foto: Správy 1 Kórea)

Z neľútostnej milenky vo filme JTBC The World of the Married sa Han So Hee premenila na študentku vysokej školy umenia vo filme 'Avertheless', ktorá uviazla v komplikovanom milostnom vzťahu s Park Jae Eonom. Jej chémia so Song Kang prinášala fanúšikom K-drama vzrušenie každý týždeň.

Rastúca herečka sa teraz pripravuje na svoj návrat na malú obrazovku s 'My Name'. Han So Hee sa chystá viesť akčnú mysterióznu sériu, kde bude hrať úlohu Yoon Ji Woo, dámy, ktorá sa chce pomstiť za náhlu smrť svojho otca.

'My Name' bude k dispozícii na Netflixe od 15. októbra.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Han So Hee sa premení na tajného policajného agenta v novej dráme „My Name“ + Netflix oznamuje oficiálny dátum vydania

Ktoré z drám obsadenia filmu 100 dní môj princ ste doteraz sledovali a páčili sa vám? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.