Zatiaľ čo sledovanie kdramas je vždy zábavné, je ešte zábavnejšie, keď si ich užívate s priateľmi.

Ak nemáte žiadnych priateľov, ktorí už majú radi kdrama, existuje jednoduchý spôsob, ako ich zoznámiť s týmto vinným potešením.

Mohli by ste usporiadať kdrama párty.Všetko, čo potrebujete, je televízor, ktorý streamuje drámy z online stránky, alebo obrazovka počítača, ktorá je dostatočne veľká, aby si všetci neunavili oči. Alebo môžete získať DVD s niekoľkými dostupnými drámami so slušnými titulkami. „Si krásna“ je jedným z príkladov.

Kdrama párty sa dá zorganizovať jednoducho.

Keď budete mať spustenú vyhliadkovú plošinu, všetko, čo musíte naplánovať, sú nápoje a občerstvenie, ktoré budete podávať.

Prvým krokom je zásobiť sa chutným občerstvením kdrama. Nie je to vždy ľahké, ak nežijete v blízkosti ázijského trhu, ale tu je niekoľko nápadov pre obe možnosti.

Ak žijete v blízkosti ázijského trhu s potravinami, môžete si kúpiť pikantné ryžové koláčiky a sušené chobotnice. Alebo si na internete môžete nájsť recept na jednoduché jedlo, ako je jjajangmyeon (rezance z čiernej fazule) alebo polievku z morských rias, potom si kúpte ingredienciu a pripravte jedlo. A ak je naozaj ťažké zohnať tie správne ingrediencie alebo nemáte čas na varenie, vždy môžete podávať instantný ramen v supermarkete alebo kopu vyprážaného kurčaťa, slávnostné jedlo, ktoré sa konzumuje v toľkých krámoch.

Ak sú účastníci párty dosť starí, možno budete chcieť podávať soju. Dodáva sa v príchutiach ako aloe, citrón alebo jogurt.

A ako dezert nakrájané ovocie.

To, čo budete počas večierka sledovať, závisí od toho, či vaši hostia už nejakú kdrámu videli alebo nie. Asi nie je dobrý nápad začínať melodrámou.

Niektoré zábavné drámy, ktoré začínajú pre začínajúcich divákov, sú „Si krásna“, „Chlapci nad kvetmi“, „Kávový princ“, Hodiny princeznej, My Lovely Kim Sam Soon, „Drž hubu Flower Boy Band“ a „City Hunter“. '

Dokonca by ste ich mohli začať na tohtoročnej obľúbenej dráme „Počujem tvoj hlas“.

A ak plánujete maratónsku drámu, budete si musieť vybrať tú, ktorá je už hotová. V tom momente sa vaša párty môže zmeniť na kdrama pyžamovú párty. Hostiteľská párty je jednoduchá, pretože akonáhle vaši hostia zistia, aké zábavné môžu byť drámy, nebudete ich musieť baviť.

Máte nejaké ďalšie návrhy na kdrama party? Dajte nám vedieť.