Ahn Hyo Seop dráždila fanúšikov predvádzaním rôznych vizuálov pre Elle Korea.

Tento 26-ročný srdcovník skutočne ohromil každého, keď sa chválil svojou rockovou aurou pre vydanie publikácie zo septembra 2021.

Ahn Hyo Seop vyžaruje materiál Superstar v septembrovom vydaní Elle Korea

Na oficiálnom Instagrame publikácie vyniká hviezda „Abyss“, keď si oblieka flitrové bundy, kožené vesty a nohavice s cvočkami.Herec na čiernobielej fotke zaujal svojich fanúšikov hypnotizujúcim pohľadom, keď hľadel priamo do kamery.

Ahn Hyo Seop(Foto: Elle Korea Official Instagram) (Foto: Elle Korea Official Instagram) (Foto: Elle Korea Official Instagram)

Z jeho aury chlapca od vedľa sa juhokórejský roztomilý pes premenil na totálnu rockovú hviezdu so svojím temným, no trendovým súborom pre Elle Korea.

Svoj prirodzený šarm prejavuje v rôznych pózach počas fotenia.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: 'Lovers of the Red Sky' uvádza oficiálny trailer s Ahn Hyo Seop a Kim Yoo Jung's Twisted Romance

Ahn Hyo Seop Zdieľajte myšlienky zobrazujúce Ha Ram vo filme „Lovers of the Red Sky“ (Foto: SBS)
Ahn Hyo Seop

Počas rozhovoru s tímom Elle Korea Ahn Hyo Seop hovoril o svojich skúsenostiach s hraním Ha Ram v pripravovanej K-dráme „Lovers of the Red Sky“.

Hviezda 'Thirty But Seventeen' odhalila najnáročnejšiu časť hrania svojej postavy.

Uviedol, že náročnou časťou bolo ísť tam a späť s viacerými emóciami súčasne.

„Bolo to miesto na natáčanie, kde sme strávili veľa času skúšaním, pričom sme sa snažili zosúladiť veľa dialógov medzi hercami a starostlivo sme zvažovali predchádzajúce a nasledujúce scény,“ vysvetlil.

Historická fantasy dráma sa výrazne líši od jeho predchádzajúcej série.

V pripravovanej dráme SBS sa Ahn Hyo Seop zhostil úlohy slepého astrológa, ktorý má schopnosť čítať hviezdy aj napriek tomu, že stratil zrak.

V rozhovore je herec úprimný o tom, že dostal inú rolu.

Priznal, že sa ‚vždy bojí začať‘, no zostáva si istý, že to chce len odvahu urobiť prvý krok a dodal: ‚Začalo to tak, a ako som postupne postupoval, stalo sa to mojím doména.“

Spoznajte hlavné postavy filmu Milovníci červeného neba

V dráme Ahn Hyo Seop vstúpi do neznámeho sveta odohrávajúceho sa v dynastii Joseon.

Ako je vidieť na strihoch, zdá sa, že Ha Ram bude hrať zaujímavý dvojitý život po tom, čo sa počas svojich prvých rokov skončil záhadným incidentom.

(Foto: SBS)

Medzitým sa prepletie so svojím dlho strateným priateľom z detstva Hong Chun Gi, ktorého hrá Kim Yoo Jung.

Postava bývalej detskej hviezdy hrá talentovaného a zručného maliara z dynastie. Zaujímavé je, že bola vybraná ako prvá maliarka Dohwaseo známeho ako Kórejská kráľovská maliarska akadémia.

Je pripravená upútať Ha Ram svojím krásnym vzhľadom a jasnou osobnosťou.

(Foto: SBS)

Dátum vydania K-drámy 'Lovers of the Red Sky' od Ahn Hyo Seop a Kim Yoo Jung je naplánovaný na 30. augusta a bude to najnovšia séria v pondelok a utorok večer, pri ktorej budú fanúšikovia prilepení na svoje miesta.

ČÍTAJ VIAC: 'Lovers of the Red Sky' Hrajú Kim Yoo Jung, Ahn Hyo Seop počas online prezentácie + dráma PD zaručuje žiadne historické skreslenie

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills