Teraz, keď sa Ahn Bo Hyun stáva jedným z najdiskutovanejších hercov Kdrama na sociálnych médiách a iných online komunitách, mnohí sú zvedaví na jeho milostný status.

Návrat k skromnému začiatku Ahn Bo Hyuna ako herec

Ahn Bo Hyun, známy svojou silnou prítomnosťou na obrazovke, od svojho debutu dôsledne predvádzal svoj herecký talent, čo ho prinútilo pracovať na mnohých projektoch. V roku 2014 začal s menšími úlohami v drámach ako „Zlatý kríž“, „Dve matky“ a „My Secret Hotel“.

Stav vzťahu Ahn Bo Hyun 2021: Chodí herec „Moje meno“ s niekým?(Foto: Instagram Ahn Bo Hyuna | Vogue Korea)

O dva roky neskôr si Ahn Bo Hyun zahral v jednom z megahitov Kdramas z roku 2016, 'Descendants of the Sun.' Stvárnil postavu vojaka Im Gwang Nam, odvtedy sa mužská hviezda začala dostávať do pozornosti verejnosti.V roku 2019 spolupracoval s Park Min Young a Kim Jae Wook vo filme „Jej súkromný život“. Nasledujúci rok sa Ahn Bo Hyun dostal do povedomia za svoje vynikajúce stvárnenie role darebáka ako Jang Geun Won v 'Itaewon Class' JTBC.

Ahn Bo Hyun(Foto: Dispatch_Style Official Instagram)

V tom istom roku, 2020, sa 33-ročný herec objavil vo filme MBC 'Kairos', opäť ukázal novú stránku svojho herectva, vďaka čomu získal cenu pre najlepšieho nového herca na MBC Drama Awards.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Ahn Bo Hyun Čistá hodnota 2021: Aká bohatá je hviezda „Moje meno“?

Stav vzťahu Ahn Bo Hyun: Je slobodný alebo zadaný?

Podľa Dating Celebs je Ahn Bo Hyun momentálne single. Ahn Bo Hyun so svojimi drámami z roku 2021 s „Yumi's Cells“ a „My Name“ má nabitý program a zatiaľ nemá čas na rande.

Kim Go Eun a Ahn Bo Hyun(Foto: Instagram Ahn Bo Hyuna | Elle Korea)

Hoci mal skvelú chémiu so svojimi novými hlavnými dámami Kim Go Eun a Han So Hee, Ahn Bo Hyun objasnil, že obe hviezdy sú jeho dobré kolegyne.

Vo svojom nedávnom rozhovore pre 1st Look sa kórejský lámač sŕdc priznal, aký je to človek, keď je zamilovaný: „Vždy, keď som s osobou, ktorú mám rád, som opatrnejší, pokiaľ ide o slová, a držím si odstup“ Ahn Bo Hyun povedal.

Moje meno(Foto: Netflix Kórea)

Okrem toho: ‚Ale keď už chodím s niekým, kto sa mi páči, som tá osoba, ktorá zdieľa všetko, nerobím pred ňou žiadne tajomstvá. Som ten typ priateľa, ktorý pre moju výnimočnú osobu urobí všetko, čo môžem, a správam sa k nej správne.“

Hviezda 'My Name' vo svojich minulých rozhovoroch spomenula, že jeho ideálny typ sa z času na čas mení, no jednou vecou, ​​ktorou si je istý, je, že má rád ľudí, ktorí sú dobrí v zaobchádzaní so svojimi rodičmi.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Ahn Bo Hyun zdieľa svoje myšlienky o svojej parnej romantickej scéne s Han So Hee vo filme „My Name“ od Netflixu

Pozerali ste Ahn Bo Hyun's 'My Name'? čo si o tom myslíš? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.