Prebiehajúca dráma tvN 'Military Prosecutor Doberman' bude mať kvôli tomu zmenu vysielacieho programu. Produkcia namiesto toho vydá špeciálne epizódy.

Pokračujte v čítaní článku a dozviete sa viac!

Prečo tvN odložil epizódy „vojenského prokurátora dobermana“?

Na základe správy správa , séria od pondelka do utorka „Military Prosecutor Doberman“, v ktorej účinkujú Ahn Bo Hyun a Jo Bo Ah, sa dnes, 29. marca, nebude opäť vysielať z dôvodu prenosu ázijskej kvalifikácie majstrovstiev sveta vo futbale 2022 FIFA v Katare. Dráma obnoví pravidelné vysielanie 4. apríla.Jo Bo Ah, Ahn Bo Hyun(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Dráma tiež neodvysielala epizódu vlani 28. marca z dôvodu prebiehajúceho zápasu Svetového pohára.

Navyše od 22:30 hod. (KST) dnes tvN a TVING odvysielajú finálový zápas medzi Južnou Kóreou a Spojenými arabskými emirátmi, ktorý sa bude konať na štadióne Al Maktoum v Dubaji.

tvN zverejní špeciálne epizódy „vojenského prokurátora dobermana“.

Aj keď sa tento týždeň nebude vysielať pravidelná epizóda, tvN potvrdila, že vydá špeciálne epizódy prebiehajúcej akčnej mysterióznej drámy. Na nalákanie divákov vysielacia spoločnosť vypustila zo zákulisia fotografie hereckého obsadenia. To sú náznaky, na čo sa tešiť v pripravovanom špeciálnom vysielaní.

Vojenský prokurátor doberman(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Táto epizóda má názov „Tréningový denník“. Bude pozostávať z doteraz nevidených klipov obsadenia a prípravy, ktorú mali na sériu. Diváci budú mať možnosť spoznať chémiu hercov aj mimo obrazovky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:Súdne drámy „Juvenilná justícia“, „Vojenský prokurátor Doberman“ získavajú na popularite – tu je dôvod

Vojenský prokurátor doberman(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Prvý diel mal premiéru 28. marca o 22:30. (KST). Vydanie druhej časti sa očakáva 29. marca o 22:45. (KST).

„Vojenský prokurátor Doberman“ naďalej získava dobré hodnotenia

Dráma Ahn Bo Hyun a Jo Bo Ah so svojím sviežim konceptom získala od divákov dobrú odozvu. Jeho stabilne vysoké hodnotenia tiež dokazujú, že 'Military Prosecutor Doberman' je populárny medzi fanúšikmi K-drama.

Ahn Bo Hyun „vojenský prokurátor doberman“(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Vo svojej najnovšej epizóde seriál zaznamenal celoštátne priemerné hodnotenie 7,8 percenta. Vo svojom časovom úseku zostala aj káblovým programom číslo 1.

Jo Bo Ah - vojenský prokurátor doberman(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Okrem toho, na základe nahrávky, ktorú vydala Good Data Corporation 23. marca, si 'Military Prosecutor Doberman' udržal svoje miesto v top 10 najpopulárnejších K-drám súčasnosti spolu s 'Twenty Five, Twenty One', 'A Business Offer „Pán a dáma“, „Tridsaťdeväť“, „Predpoveď lásky a počasia“ a ďalšie.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Ahn Bo Hyun Dishes o žánri drámy, ktorý chce robiť ďalej po „vojenskom prokurátorovi Dobermanovi“

Pozeráte 'Vojenský prokurátor Doberman'? Aký je zatiaľ príbeh? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.