Talentovaní idolskí herci Lee Junho, Doh Kyungsoo, Cha Eun Woo a ďalší sú pripravení tento rok uskutočniť svoj najväčší návrat!

1. Lee Jun

Mesiace po skončení jeho úspešnej série 'The Red Sleeve Cuff', spevák a herec 2PM Lee Junho 20. apríla potvrdil svoj nadchádzajúci návrat na malú obrazovku s ' Kráľ Zeme “ (pracovný názov). Očakáva sa tiež, že bude hrať v rom-com dráme s členkou SNSD a herečkou 'Hush' Im YoonA.

Lee Jun(Foto: MBC Instagram) Jún

Zahrá si rolu chaebolského dediča Goo Wona, muža, ktorý nedokáže predstierať úsmev na ostatných. Stretne Cheon Sa Rang (Im YoonA), ktorý je protikladom jeho osobnosti a obráti mu život hore nohami.'King the Land' má údajne premiéru koncom roka 2022.

2. Dobre, Taecyeon

Taecyeon si dá pauzu od romantického žánru a stane sa hlavnou postavou pripravovaného mysteriózneho thrillerového seriálu Blind. Účasť potvrdili aj idol-herečka Jung Eun Ji a Ha Seok Jin.

Dobre, Taecyeon(Foto: 51K oficiálny Instagram)

Hviezda 'Vincenzo' sa tiež pripojí k obsadeniu čoskoro uvedeného historického filmu 'Hansan'.

3. EXO D.O.

25. apríla SM Entertainment potvrdila, že člen EXO Doh Kyungsoo bol pozitívne testovaný na COVID-19. Zastavili všetky jeho aktivity, aby sa sústredili na liečbu.

Fanúšikovia oceneného idola-herca by však mali byť pripravení, pretože už dokončil natáčanie svojich dvoch pripravovaných filmov, 'Secret' a 'The Moon.' Oba sú v postprodukcii a čoskoro by sa mohli dostať do kín.

Do Kyungsoo(Foto: Oficiálny instagramový účet EXO)
D.O. Urobiť dočasnú prestávku – tu je dôvod

Navyše, hviezda '100 Days My Prince' sa konečne vracia na malé plátno, pretože je potvrdené, že bude hlavným predstaviteľom súdnej K-drámy 'Víťazstvo prokurátora Jin'.

4. ZE:A som Siwan

Po akčnom mysterióznom seriáli OCN 'Tracer' sa Im Siwan tento rok okamžite vráti na malú obrazovku s pripravovanou drámou StudioGenie 'I Don't Feel Like Doing Anything.'

Som Si Wan(Foto: Oficiálny Instagram Im Siwan)

Herec 'Run On' bude viesť projekt spolu s ďalším idolom a herečkou Seolhyun z AOA.

5. Jinyoung od GOT7

Člen GOT7 je jedným z najobsadzovanejších a najvyťaženejších idol-hercov tohto roka. Diváci budú nadšení, keď budú sledovať tohto lámača sŕdc, keď je potvrdené, že si zopakuje svoju rolu Bobbyho v 2. sérii seriálu „Yumi's Cells“ založenej na webtoone.

GOT7 Jinyoung(Foto: Instagram GOT7 Jinyoung)
GOT7 Jinyoung

Jeho film na Netflixe „Yaksha: Operations Ruthless“ tiež debutoval na Netflixe 8. apríla.

Medzitým bude Jinyoung viesť film „A Christmas Carol“, ktorý sa má odvysielať v roku 2022.

6. Cha Eun Woo

Posledným dramatickým vystúpením Cha Eun Woo bolo v roku 2020 stredoškolská romantická dráma „True Beauty“. Tento rok sa člen ASTRO opäť stretne so svojimi fanúšikmi prostredníctvom mysterióznej akčnej drámy 'Island'.

Cha Eun Woo(Foto: Oficiálny instagramový účet Cha Eun Woo)

Tento rok má mať premiéru aj film s hviezdnym obsadením 'Decibel', v ktorom hrajú Kim Rae Won, Lee Jong Suk a idol-herec.

7. SHINee's Minho

Choi Minho, ktorý vytvoril špeciálne portréty v seriáloch 'Lovestruck in the City' a 'Yumi's Cells' Season 1, je späť s dvoma pripravovanými drámami, jednou z nich je hororový thriller 'Husia koža'.

Minho zo SHINee(Foto: SHINee Minho Oficiálny Instagram)

Člen SHINee je tiež pripravený ovládnuť Netflix so svojou mlado-romantickou drámou „The Fabulous“ po boku Chae Soo Bin.

Koho z týchto idolových hercov najradšej sledujete na malej obrazovke? Povedzte nám to v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky K-Drama, K-Movie a celebrity, sledujte a prihláste sa na odber KDramastars.

KDramastars vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.