Prišiel nový mesiac a nový zoznam K-drámy bude mať premiéru tento rok v máji. Od „The Sound of Magic“ po „Woori the Virgin“ a ďalšie, tieto predstavenia sú viac než pripravené na to, aby si diváci užili ďalší mesiac vzrušujúceho flámu a pútavých príbehov!

Pozrite si tieto nadchádzajúce K-drámy, aby ste obsadili máj.

'krvavé srdce'

Od začiatku týždňa Lee Joon, Kang Han Na a Jang Hyuk prevezmú vaše obrazovky so svojou historickou romancou. Krvavé srdce .' Premiéru bude mať 2. mája v KBS a pobeží každý pondelok a utorok o 21:30. (KST).(Foto: KBS) Kang Han Na, Lee Joon | Krvavé srdce

Odohráva sa v dynastii Joseon a sleduje príbeh Lee Tae, kráľa, ktorý opustil svoju milovanú ženu, aby prežil. Plánuje obnoviť svoju moc v paláci a vrátiť sa ako kráľ.

Yoo Jung, múdra a krásna dáma, ktorá tvrdo pracuje, aby žila v krutej spoločnosti, prejde prevratom svojho života a po stretnutí s Lee Tae sa zapletie do kráľovského boja o moc.

'The Sound of Magic'

Fantasy dráma „The Sound of Magic“ s Ji Chang Wook, Choi Sung Eun a Hwang In Yeop v hlavných úlohách má premiéru naplánovanú na 6. mája na jednej z obrovských streamovacích platforiem Netflix.

SÚVISIACE ČLÁNOK: Ji Chang Wook, Choi Sung Eun's 'The Sound of Magic' odhaľuje nové zaujímavé plagáty

Plagát Zvuk mágie(Foto: Netflix Korea Instagram) Plagát The Sound of Magic

Ji Chang Wook, ktorý divákom poskytne vzrušenie a triky, sa premení na tajomného kúzelníka menom Lee El, ktorý bude zdieľať krásu mágie s Yoon A Yi.

Ste pripravení veriť v mágiu? Nenechajte si ujsť vzrušujúcu premiéru tejto novej hudobno-fantasy K-drámy!

'Woori panna'

The Kórejská adaptácia slávnej americkej série 'Jane the Virgin' má premiéru 9. mája na SBS a obsadí sloty od pondelka do utorka o 22:00. (KST).

Im Soo Hyang „Woori The Virgin“(Foto: SBS Drama Official)
Im Soo Hyang, Sung Hoon | Panna Woori

Sleduje príbeh Oh Woo Ri (Im Soo Hyang), ženy, ktorá si zachovala panenstvo, no nakoniec otehotnie s dieťaťom Raphaela (Sung Hoon), charizmatického výkonného riaditeľa kozmetickej skupiny, kvôli chybe lekára počas jej pravidelného života. overiť.

'eve'

tvN predstavuje svoju najnovšiu drámu o pomste, ktorá divákov uchváti svojím komplikovaným, no vzrušujúcim príbehom. V hlavných úlohách Seo Ye Ji, Lee Sang Yeob, Park Byung Eun a Yoo Sun sa príbeh sústreďuje okolo Lee La El, dámy z chaebolskej rodiny, ktorá je zapletená do 2 biliónového rozvodového súdneho sporu, ktorý šokuje celý národ.

Seo Ye Ji(Foto: oficiálny Instagram tvN)
Seo Ye Ji je nóbl a neľútostný na novom plagáte „Eve“.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Seo Ye Ji vyžaruje triedu v novom plagáte „Eve“.

Dávajte si pozor na premenu Seo Ye Ji v pripravovanej sérii, ktorá sa s divákmi stretne už 25. mája a bude sa vysielať každú stredu až štvrtok o 22:30. (KST).

„Bozk šiesty zmysel“

Film „Kiss Sixth Sense“ založený na rovnomennom webtoon seriáli rozpráva romantický príbeh medzi Hong Ye Sul, workoholičkou v reklamnej firme, ktorá dokáže vidieť niečiu budúcnosť, keď pobozká človeka, a jej šéfom Cha. Min Ho.

Jedného dňa sa Ye Sul a Min Ho náhodne pobozkajú, odvtedy vidí budúcnosť svojho šéfa, čo ju trápi najviac.

Bozkávajte šiesty zmysel(Foto: Disney Plus Korea)
Plagát Kiss Šiesty zmysel

V hlavných úlohách herečky CLOY Seo Ji Hye a herca Yoon Kye Sang sa táto fantasy-romantická séria môže vysielať od 25. mája na Disney+ Korea.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'Shooting Stars' Epizóda 4: Lee Sung Kyung prekvapuje Kim Young Dae v práci

Na ktorú z týchto K-drám sa najradšej pozeráte? Povedzte nám to v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky K-Drama, K-Movie a celebrity, sledujte a prihláste sa na odber KDramastars.

KDramastars vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.