Správne odstraňovanie make-upu znamená len udržiavať vašu pleť čistú a sviežu. Existuje veľa možností od micelárnych vôd až po organické čistiace oleje, ktoré dokážu túto prácu zvládnuť. V závislosti od toho, koľko make-upu používate a od typu pleti, tu je zoznam 5 najlepších kórejských odstraňovačov make-upu.

1. Innisfree odstraňovač jablčných semien na pery a oči

Innisfree je večný favorit, pokiaľ ide o kórejskú starostlivosť o pleť. Má nízku cenu a je široko dostupný. Ich odstraňovač make-upu z jabĺk je jedným z ich najpredávanejších. Je osviežujúci, zvlhčujúci a čo je najdôležitejšie účinný, vzorec je užitočný pre citlivú pokožku.Môžete byť bez obáv, pretože neobsahuje minerálne oleje, syntetické pigmenty, živočíšne zložky, sírany a vonné látky, môžete si byť istí, že je to bezpečná voľba pre vašu pokožku.

2. Laneige Lip & Eye Remover Waterproof

Ultra jemné zloženie Laneige je navrhnuté tak, aby vás udržalo bez slz, keď si utierate make-up. Má hydratačné výťažky z aloe a výťažky z harmančeka, ktoré upokojujú a chránia pokožku pred škodlivými prvkami.

Keď odstraňujete make-up jemne a rýchlo, zloženie nedráždi oči, takže ho môžete bezpečne použiť aj na citlivú pokožku okolo pier a očí.

3. Faceshop's Herb Day odstraňovač pier a očí

Odličovač make-upu na Facebooku je vodeodolný a obsahuje aj výťažok zo sladkého drievka, ktorý hladko odstraňuje make-up. Prírodné zložky „bylina“ v ich názve spôsobujú, že výrobok nedráždi, neštípe a je mimoriadne jemný k očiam a perám. Vďaka tomu je ideálny pre všetky typy pleti.

Tento produkt je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku, zanecháva ju hladkú, hodvábnu a hydratovanú. Váš vodeodolný očný make-up a dlhotrvajúce rúže sa dajú pomocou tohto odstraňovača jednoducho skĺznuť jediným pohybom. Berte na vedomie, že pri odstraňovaní nie je potrebné drhnúť alebo silno tlačiť. Tento produkt je veľmi odporúčaný, veľmi cenovo dostupný a vysoko dostupný.

4. A'PIEU Minerálny odstraňovač pier a očí

A'pieu Mineral Lip & Eye Makeup Removers je odstraňovač make-upu na vodnej báze, ktorý je šetrný k pokožke a je vhodný pre náročných užívateľov make-upu s citlivou pokožkou. Dokonale odstraňuje očný make-up a zároveň ho udržiava hydratovaný a svieži.

5. Bbia Soft Jemný odstraňovač pier a očí

Bbia Soft Gentle Lip and Eye Remover jemne zotrie aj ten najodolnejší vodeodolný make-up v jednom jednoduchom kroku.

Tento hypoalergénny odstraňovač pier a očí a jeho zloženie neobsahujú parabény, fenoxyetanol, živočíšne zložky, minerálny olej, umelú príchuť, umelé farbivá, GMO a benzofenón.Tento jemný odstraňovač zanechá vašu pokožku čistú a sviežu.