„Start-up“ herečka Kim Hae Sook sa nazýva „Matka národa“ po stvárnení mnohých materských úloh!

Od premiéry seriálu tvN a Netflix s názvom „Start-up“ sme boli zapriahnutí. Ako každá epizóda končí, príbeh sa stále zlepšuje!Samozrejme, v prvý týždeň šou sme už písali články o hlavných predstaviteľoch drámy, no nezabudnime ani na Dal Mi's halmeoni (babička), Kim Hae Sook !

Skúsená herečka je známa ako „Matka národa“, pretože vždy hrala ako herečka eomma (matka), nielen v K-drámach, ale aj v kórejských filmoch. Poďme sa pozrieť na niektoré z relácií, v ktorých hrala, aby ste mali zoznam toho, čo by ste mali sledovať ďalej. Môžete sledovať jej predstavenia Netflix, Viu a Viki.

Pozrite si nižšie uvedený zoznam pre vašu referenciu.

jeden. Začiatok (2020)

5 kórejských drám, v ktorých hrá „Start-up“ herečka Kim Hae Sook, známa ako pani Choi(Foto: tvN)

Začnime s jej najnovšou sériou „Start-Up“! Skúsená herečka v tejto dráme stvárňuje postavu dobrosrdečnej a starostlivej halmeoni Choi Won Deok. Po rozvode rodičov, keď bola mladá, sa ujala starostlivosti o svoju vnučku Seo Dal Mi. Jej jediným snom je urobiť zo Seo Dal Mi najšťastnejšie dievča na Zemi. Kvôli tomuto snu však mala pred vnučkou tajnosti. Jej emotívnu postavu môžete zachytiť na Netflixe každý víkend o 21:30.

dva. Hospital Playlist (2020)

5 kórejských drám, v ktorých hrá „Start-up“ herečka Kim Hae Sook, známa ako pani Choi(Foto: tvN)

V tejto dráme Kim Hae Sook hrá postavu boháča eomma , Jung Rosa. Dráma rozpráva príbeh skupiny lekárov, ktorých priateľstvo začalo, keď študovali na lekárskej fakulte. Jej postava je celkom milá a my si jednoducho nemôžeme pomôcť, ale usmievame sa vždy, keď jeho syn Ahn Jeong vyhral ( Yoo Yeon Seok ) prosí o diskusiu o jeho životných plánoch, v ktorej Eomma vždy nájde spôsob, ako pred ním uniknúť!

3. Načase (2018)

(Foto: tvN)

Načase je fantasy dráma, ktorá obsahuje príbeh a muzikálová herečka Choi Michaela ( Lee Sung Kyung ), ktorá má schopnosť vidieť dĺžku života osoby vrátane jej vlastného života. Potom sa skríži s postavou Kim Hae Sook menom Oh So Nyeo, ktorá sa nakoniec stane jej mentorom a priateľom. Prekvapivé je, že majú rovnaký dar!

Štyri. Pinocchio (2014)

5 kórejských drám, v ktorých hrá „Start-up“ herečka Kim Hae Sook, známa ako pani Choi(Foto: SBS)

V tejto dráme Kim Hae Soo opäť hrá ako ďalší bohatý eomma . Je to generálna riaditeľka s názvom Park Rosa, ktorá spravuje reťazec nákupných centier, ktoré uchovávajú temné tajomstvo. Jej úloha v ' Pinocchio' vlastne dodáva viac napätia už aj tak napätiu nabitému televíznemu seriálu!

5. Hotel King (2014)

5 kórejských drám, v ktorých hrá „Start-up“ herečka Kim Hae Sook, známa ako pani Choi(Foto: MBC)

V tejto dráme uvidíme Kim Hae Sook ako záporáka. Stvárňuje postavu Baek Mi Nyeo, školiaceho manažéra Hotela Ciel, ktorý má temný plán, ako sa pomstiť za smrť svojho syna. Kim Hae Sook hrá po boku známych hercov Lee Dong Wooka a Lee Da Hae vo filme „Hotel King“.

Ak chcete získať ďalšie novinky z K-Drama, K-Movie a celebrít, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Toto vlastní Kiltandkeeley.

Napísal Sam Yap