Juhokórejská zábava produkuje jeden z najlepších rom-com seriálov, ktorý by divákov určite pripútal na miesta – či už ide o film alebo 16-dielnu drámu.

Od klasických predstavení, ako sú „Lovers in Paris“ „Full House“ až po koniec 21. storočia s „Reply 1988“, „Descendants of the Sun“ a „Crash Landing in You“, nemožno poprieť, že tento typ drám prináša každému divákovi. ten pocit vzrušenia a jedinečného druhu nostalgie.

Divákom pripomína ich prvý románik alebo len pocit zamilovanosti.V tomto roku ponúka viacero vysielacích sietí a streamovacích platforiem rôzne žánre pre širšie publikum. Od napínavých trilerov ako 'Vincenzo' a 'Taxi Driver' až po K-drámy založené na webtoonoch, ako je 'Imitation' a nová dráma Kim Go Eun 'Yumi's Cells.'

Ak však máte radi romantickú komédiu a drámu a máte náladu na sladkú romantiku, tu je päť srdcervúcich K-drám z roku 2021, ktoré vám pri prehltnutí každého seriálu poskytnú motýle.

'Napriek tomu'

Napriek tomu(Foto: Oficiálny Instagram JTBC)

Pod vedením jedného z juhokórejských sŕdc Song Kang a nadchádzajúcej herečky Han So Hee je „Napriek tomu“ dráma založená na webe, ktorá tento rok vyvoláva veľký rozruch.

Sobotňajšia dráma JTBC, ktorá sa prvýkrát odvysielala 19. júna, zobrazuje príbeh dvoch vysokoškolákov, ktorí sú prepletení v komplikovanom vzťahu.

Park Jae Eon, ktorého hrá hviezda 'Navillera', je mladší študent umenia, ktorý sa bojí záväzku; Yu Na Bi, ktorú stvárňuje hviezda filmu The World of the Married, však túži po skutočnej romantike.

Bohužiaľ, napriek tomu, že je bezhlavý s Jae Eonom, zobrazuje zmiešané signály, ktoré Na Bi mätú.

Keď sa dráma presúva do druhej polovice sezóny, ich vzťah a emócie sú prenasledované minulosťou. Na Bi sa teraz zbližuje so svojím priateľom z detstva Yang Do Hyukom, ktorého hrá Chae Jong Hyeop.

To vyvoláva otázku, či si nádherná Yu Na Bi vyberie Mr. Butterfly, Park Jae Eon, alebo Potato Boy, Do Hyuk.

ČÍTAJ VIAC: „Napriek tomu“ vhadzovanie: Srdce Yoo Na Bi vyhrá Team Butterfly alebo Team Potato?

„Moja spolubývajúca je Gumiho“

Môj spolubývajúci je Gumiho(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Druhá na zozname je ďalšia adaptácia webtoon, 'My Roommate Is a Gumiho', v hlavnej úlohe Jang Ki Yong, Lee Hyeri a 'Start-Up' obsadenie Kang Ha Na a Kim Do Wan.

Nedávno skončená dráma tvN sleduje život 999-ročnej deväťchvostej líšky, známej aj ako gumiho, ktorá na seba vezme ľudskú podobu menom Shin Woo Yeo a náhodne stretne univerzitného študenta Lee Dam (Lee Hyeri.)

S nádejou, že sa úplne zmení ako človek, potrebuje zbierať ľudskú energiu vo forme rozmarných guličiek.

Zdá sa, že Woo Yeo a Lee Dam sú predurčení na to, aby sa stretli po tom, čo mu guľôčka náhodou vypadla z úst a vysokoškolák ju neúmyselne prehltol.

Netušili, že táto nešťastná udalosť je začiatkom nového romániku medzi dvojicou.

„Doom vo vašich službách“

Dramatický plagát Doom at Your Service(Foto: oficiálny Instagram tvN)

Fantasy dráma tvN s predstavením Seo In Guk a Park Bo Young zobrazuje nepravdepodobné priateľstvo, ktoré sa zmenilo na romantiku medzi mýtickým stvorením a človekom.

Kim Sa Ram, tiež známy ako „Myeol Mang“, čo v kórejčine znamená „zničenie“, hrá 33-ročný herec, zatiaľ čo editora webovej beletrie Tak Dong-Kyunga stvárňuje Park Bo Young). Ich osud sa zmení, keď sa ich životy prepletú.

'Mládež mája'

Mládež mája(Foto: KBS Drama Twitter)

Melodráma KBS 'Youth of May' predstavuje boj a nádej dvoch mladých párov, keďže K-dráma sa odohráva pod povstaním Gwangju, jednou z historických udalostí v Južnej Kórei.

Kim Myung Hee (Go Min Si) je miestna zdravotná sestra, ktorá sa zamiluje do bohatého a sľubného mladého lekára Hwang Hee Tae (Lee Do Hyun.)

Napriek tomu, že je pýchou Gwangju, má dezorganizovanú rodinu na čele s jeho mocou posadnutým otcom Hwang Gi Nam (Oh man Suk.)

V nádeji, že si udrží moc a bohatstvo, nariadil svojmu synovi, aby sa oženil s jedinou dcérou jednej z najbohatších rodín Gwangju, Lee Soo Ryun (Geum Sae Rok.). Má však pre seba plán, ktorým je postaviť sa proti vláda vedená otcom Hee Tae.

S pretrvávajúcim chaosom bol vzťah Kim Myung Hee a Hwang Hee Tae testovaný a zahŕňal životy ich blízkych.

Rodné mesto ChaChaCha

Rodné mesto ChaChaCha(Foto: Správy 1 Kórea)

Teraz k našej poslednej k-dráme je nadchádzajúca séria „Hometown ChaChaCha“ s hviezdou Hallyu Shin Min Ah a dobrým chlapcom Kim Seon Ho.

O novom tíme sa v meste hovorilo, pretože ukážka naznačuje potešujúce scény medzi týmto duom.

Čoskoro uvedená dráma TVN je remake filmu Mr. Hong.“

Shin Min Ah hrá rolu Yoon Hye Jin, zubára, ktorý sa práve presťahoval zo Soulu do prímorskej dediny Gongjin.

Medzitým je „Start-Up“ hercom miestny Hong Doo Shik, ktorý je v tejto oblasti známy tým, že robí zvláštne úlohy.

Fanúšikovia by mohli vidieť nový tím, pretože dátum vydania „Hometown ChaChaCha“ je naplánovaný na 28. augusta.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Shin Min Ah a Kim Seon Ho veria v lásku na prvý pohľad v novom teaseri „Hometown Cha-cha-cha“

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills