Člen 2PM Lee Junho a YoonA zo SNSD vystúpia na pódium, pretože sa očakáva, že na MBC Gayo Daejejeon v roku 2021 vystúpia s hitom Camily Cabello „Señorita“.

Lee Junho a YoonA pripravujú špeciálne pódium pre 2021 MBC Gayo Daejejeon

Rôzne K-media informovali 31. decembra, že Lee Junho a Im YoonA majú potvrdené úvodné tanečné číslo pre dnešný večer MBC Gayo Daejejeon.

Tohtoročný MBC Gayo Daejejeon, tiež známy ako MBC's Music Festival, bude hostiť spevák Jang Sung Kyu a idol-herci Lee Junho & Im YoonA.

Ale predtým, ako sa obrad začne, herec z 'The Red Sleeve Cuff' a herečka z 'Hush' budú mať svoju prvú spoluprácu na javisku, aby si zatancovali na 'Señorita' od Camily Cabello.

Lee Junho z 14:00 a YoonA zo SNSD vystúpia v podaní Camily Cabello „Señorita“ na MBC Gayo Daejejeon v roku 2021(Foto: MBC / Správy 1) SNSD Yoona a 14:00 Junho

Produkčný tím už zverejnil niekoľko záberov týchto dvoch hviezd, vďaka ktorým fanúšikovia boli nadšení z ich vystúpenia na pódiu.

Tohtoročné podujatie je nabité K-popovými umelcami, ktorí za posledných 12 mesiacov zažiarili najviac, menovite MAMAMOO, Red Velvet, Brave Girls, Oh My Girl, ASTRO, NCT 127, NCT Dream, NCT U, THE BOYZ, Stray Kids, ITZY, aespa a STAYC.

Podujatie sa bude vysielať 31. decembra o 20:40. (KST).

Čo je nové o Lee Junho a Im YoonA

Ako dve z ikon druhej generácie K-popu sú Junho aj YoonA prominentní v tomto odvetví. Sú to skutoční kamaráti, ktorí zdieľali rovnakú cestu ako idoly a herci.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný real_2pmstagram (@real_2pmstagram)

Lee Junho nedávno získal cenu Top Excellence Actor Award na MBC Drama Awards 2021 za svoj špičkový herecký výkon v dráme 'The Red Sleeve Cuff.' Je tiež konzistentný v zozname trendov spolu s partnerom na obrazovke Lee Se Youngom, pretože zostávajú najpopulárnejšími rebríčkami počas piatich po sebe nasledujúcich týždňov, zatiaľ čo ich dráma Sageuk si udržuje svoje prvé miesto sedem po sebe nasledujúcich týždňov.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Rutina starostlivosti o pleť Yoona pre dievčenskú generáciu 2021: Tu je návod, ako si herečka z „koncového ročníka“ udržiava mladistvú žiaru uprostred pandémie

Lee Se Young a Lee Junho / The Red Sleeve Cuff stále(Foto: MBC Oficiálny Instagram)
Lee Se Young a Lee Junho / The Red Sleeve Cuff stále

'The Red Sleeve Cuff' skončí svoju prevádzku 1. januára a fanúšikovia sa už tešia na koniec King of Jeon a jeho milovanej dvornej dámy.

Medzitým si Im YoonA nedávno zahrala vo filme „Miracle“ s Park Jung Min. Idol-herečka je na rok 2022 zarezervovaná a zaneprázdnená, pretože sa pripravuje na romantický film '2 O'Clock Date' s hercom z 'My Name' Ahn Bo Hyun.

SNSD(Foto: Lim Yoona Oficiálny Instagram)

Herečka 'K2' tiež hrá vo filmoch 'A Year-End Medley', ktorý mal premiéru 29. decembra, a 'Confidential Assignment 2' s Hyun Binom.

Dievčatá(Foto: Allure Korea Magazine) SNSD YoonA

Členka SNSD sa konečne dočká svojho dlho očakávaného návratu na malé plátno s právnickou drámou „Big Mouse“, tiež známou ako „Big Mouth“, kde bude po prvýkrát spolupracovať s kórejským lámačom sŕdc Lee Jong Sukom.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Hviezdy filmu „Dobrý manažér“ Lee Junho a Namgoong Min rozbúchajú srdcia svojim priateľstvom na odovzdávaní cien MBC Drama Awards 2021

Tešíte sa na tanečné vystúpenie Lee Junho a SNSD YoonA na MBC Gayo Daejejeon 2021? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať viac noviniek K-Drama, K-Movie a celebrít, pozrite si Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Informoval o tom Shai Collins.