Člen 2PM a herec Lee Junho kradne srdcia divákov svojou novou drámou 'The Red Sleeve Cuff', keď hrá rolu korunného princa Yi San. Je to jeho prvá séria K po jeho vojenskom prepustení v marci 2021.

Junhov vlog o 14:00 začína priťahovať viac predplatiteľov vďaka jeho dramatickému comebacku „The Red Sleeve Cuff“(Foto: 14:00 Instagram)

Keďže idol-herec pokračuje v excelentných výkonoch, získava chválu aj od spoluhercov a divákov.

Okrem toho, to, čo drží oči divákov prilepené na ich obrazovkách, je koncept príbehu 'The Red Sleeve Cuff' a prekypujúca chémia Lee Junha s Lee Se Youngom.

The Red Sleeve Cuff od Lee Junho a Lee Se Younga(Foto: MBC Instagram) Lee Se Young a Lee Junho

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Odhalenie brušných svalov Lee Junha vo filme The Red Sleeve Cuff spôsobuje internetové šialenstvo + Pozrite si, ako sa člen 2PM pripravuje na svoju scénu

Zatiaľ čo hviezda „Dobrého manažéra“ uchváti srdcia každý piatok a sobotu, priťahuje aj viac odberateľov na svojom oficiálnom kanáli YouTube, kde zdieľa svoj každodenný život.

Kanál YouTube Lee Junho sa blíži k 100 000 odberateľom

Lee Junho rád zaznamenáva to, čo je v zákulisí, a zdieľa to so svojimi fanúšikmi prostredníctvom svojich vlogov. Vlog vytvoril v roku 2015 a jeho prvé video bolo nahrané v roku 2018. Keďže si dal pauzu na vojenskú službu, jeho kanál sa stal neaktívnym.

Ale teraz, keď je späť v oblasti zábavy, hviezda 'Wok of Love' aktualizuje svoj vlog každý týždeň. Je to jeho spôsob komunikácie a poďakovanie všetkým svojim verným fanúšikom.

Teraz má viac ako 95 000 predplatiteľov, čo je obrovský nárast zo 75 000 sledovateľov predtým, ako sa vrátil na scénu.

Nahliadnite do vlogov Lee Junha zo zákulisia

Najnovšie video Lee Junha zverejnené 30. novembra už prekonalo viac ako 120 000 videní za menej ako 24 hodín. Obsahom nového Junhovho vlogu je jeho cesta pri propagácii jeho drámy „The Red Sleeve Cuff“.

Junhov vlog o 14:00 začína priťahovať viac predplatiteľov vďaka jeho dramatickému comebacku „The Red Sleeve Cuff“(Foto: 14:00 Instagram) Lee Junho

Lee Junho začal klip skenovaním všetkých svojich plánov na ten deň a skontrolovaním svojho scenára pre tlačovú konferenciu. Ocenený herec, ktorý vyzeral ako vždy pôvabne a skvele, dorazil na miesto konania spolu so svojimi hercami.

Dojali ho aj darčeky, ktoré poslali domáci a zahraniční fanúšikovia na oslavu jeho dramatického comebacku.

Hviezda „Vyznanie“ nadšene čítala všetky potešujúce správy od svojich priaznivcov.

Junhov vlog o 14:00 začína priťahovať viac predplatiteľov vďaka jeho dramatickému comebacku „The Red Sleeve Cuff“(Foto: 14:00 Instagram) Lee Junho

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Lee Se Young a Lee Junho porazili hviezdy 'Now, We Are Breaking Up' ako najbuzzworthy herci + 'The Red Sleeve Cuff' zostáva neprekonateľná na 1. mieste v rebríčku drámy

Spevák 'My House' spomenul, že bol v tom čase nervózny, pretože to bolo prvýkrát, čo sa po dlhom čase zúčastnil na dramatickej tlačovej konferencii. Aj keď bol Junho znepokojený, dokončil túto udalosť úspešne.

Súčasťou jeho nabitého programu je natáčanie propagačného videa pre uverejňovanie príspevkov na sociálnych sieťach so svojou vedúcou dámou Lee Se Young. Zdá sa, že títo dvaja majú k sebe blízke puto, keďže si užívajú spoločné chvíle.

Pred koncom videa Lee Junho ukázal, aký je nadšený, že ide domov po dlhom pracovnom dni.

Junhov vlog o 14:00 môžete sledovať a sledovať tu!

Pozerali ste predchádzajúce vlogy Lee Junha na YouTube? Čo na to poviete? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.