Sledujte živý prenos Bonnaroo 2014 tu! Festival hudby a umenia sa začal v Great Stage Park v Manchestri, Tenn., 12. júna! Každoročný štvordňový festival prebieha počas tohto víkendu. Je to 13. ročník Bonnaroo a my máme živé vysielanie, aby ste mohli zachytiť všetky akcie z domu!

Kliknite sem a streamujte 1. a 2. etapu Bonnaroo

Vždy vieme, že je opäť leto, keď sa festival hudby a umenia Bonnaroo vráti. Možno sa vám tento rok nepodarí dostať sa do Great Stage Park, aby ste chytili Bonnaroo, ale MÔŽETE sledovať priamy prenos, aby ste zachytili všetky najhorúcejšie vystúpenia vrátane tých, ktoré vystúpili od známych spevákov ako Janele Monae a Jack White!13. ročník Bonnaroo sa pripravuje na ten najúžasnejší ročník! S nie jednou, ale DVOCH stupňoch neustálych predstavení, ako by ste nemohli chcieť sledovať všetko? Super horúci nový spevák Sam Smith bol jedným z prvých vychýrených vystúpení festivalu, ale tento víkend je stále čo vidieť.

Bonaroo je známe tým, že neustále mení časy vystúpení a prekvapuje dav veľkými portrétmi, takže nikdy neviete, čo príde ďalej – a je to viac ako vzrušujúce!

Zostavy Bonnaroo sú vždy rôznorodé. Ani tento rok tomu nie je inak! Legendy ako Elton John a Lionel Richie vystúpia tento víkend. Na pódium prídu aj rapperi ako Wiz Khalifa a A$AP Ferg – a Kanye West je tiež na oficiálnom zozname Bonnaroo! Ak máte záujem o EDM, Skrillex aj Zedd sú naplánované na vystúpenie.

Ak chcete poznať všetkých, ktorí majú tento rok vystúpiť, môžete sa pozrieť na Zostava Bonnaroo 2014 tu . Obe fázy predstavení Bonnaroo môžete naživo vysielať aj priamo nižšie.

Kliknite sem a streamujte 1. a 2. etapu Bonnaroo

Každoročný hudobný festival sa končí v nedeľu 15. júna. Budete sledovať Bonnaroo?