Joon Soo (hrá ho Lim Joo Whan) strávil noc, aby si zaspomínal (?) na medové týždne s Do Wha (hrá ho Kang So Rah).

V epizóde dennej drámy SBS „Ugly Alert“ (scenár Jung Ji Woo, producent Shin Yoon Seop) vysielanej 25. novembrath, Joon Soo a Do Hee spolu jedli lieky proti prechladnutiu, keď sa spolu smiali počas prvej svadobnej noci.

Joon Soo tvrdo pracoval na výrobe jedinečných svadobných šiat pre svoju manželku Do Hee až do noci pred svadbou. Do Hee chodila doľava a doprava až do dňa svadby, aby splnila sľub s akcionárom, keď pracovala na práci.Po šťastnej svadbe išli Do Hee a Joon Soo do hotela. Pretože sa prepracovali a teraz boli uvoľnení, obaja mali zimomriavky a mali na sebe zimomriavky, ako im bolo zle.

Nakoniec namiesto toho, aby spolu trávili sladké chvíle, zjedli spolu lieky a potom spolu skolabovali.

Na to dvaja ľudia pomáhajú: 'Čo teraz robíme?' 'Viem správne?' keďže boli slabí a tí dvaja sa smiali z ich situácie.

Okrem toho si spolu ľahli na posteľ a šúchali si líca, keď sa začali usmievať, keďže Joon Soo a Do Hee mali na tvárach šťastné úsmevy.

Na druhý deň sa našťastie zlepšili a ukázali príbeh dvoch ľudí, milovaného manžela a milovanej manželky, ktorí spolu čelili ránu, ktoré ukazovalo dramatické emócie.

Medzitým, v tento deň, sa Joon Soo pozrel na Do Hee a zakaždým, keď mal sladkú spomienku, škytal a zvýšil komický prvok v dráme.