Extrémne milovaná varietná šou TVN „Šiesty zmysel“ konečne zverejnila svoj oficiálny hlavný plagát pre nadchádzajúcu tretiu sezónu! V tejto sezóne sa majú vrátiť len s piatimi členmi, bez herečky Jeon So Min.

Herecké obsadenie „The Sixth Sense 3“ ukazuje lásku k Jeon So Min

„Šiesty zmysel 3“ prináša divákom zábavu a smiech, pretože testuje „šiesty zmysel“ hereckého obsadenia prostredníctvom zábavných misií, v ktorých členovia musia odstrániť falzifikáty skryté medzi tými skutočnými.

Prehliadka prvýkrát zdobila malú obrazovku v septembri 2020 a už má za sebou dve nabité sezóny!(Foto: tvN Oficiálny Instagram)
Lee Sang Yeob, Oh Na Ra, Yoo Jae Suk, Jessi, Lovelyz Mijoo

4. marca varietná šou dráždila fanúšikov a divákov, aby sa vrátili, pretože „Šiesty zmysel“ odhaľuje svoj upútavkový plagát pre nadchádzajúcu tretiu sezónu.

Na rozdiel od predchádzajúcich sezón sa však varieté vracia len s piatimi členmi. Tentoraz si sezónu odsedí herečka Jeon So Min.

Jeon So Min(Foto: Instagram Jeon So Min)

Bola členkou obsadenia od začiatku šou, ale vo februári 2022 televízia tvN oznámila, že sa už nebude môcť zúčastniť natáčania novej sezóny kvôli zlomenine chodidla.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Je Jeon So Min stále členom obsadenia filmu The Sixth Sense 3? Tu je dôvod, prečo sa umelec neobjavil na natáčaní

Ale napriek tomu dúfa, že sa zúčastní aj v budúcich sezónach, čím si udrží svoje meno ako členka šou.

Členovia obsadenia filmu The Sixth Sense 3 TOTO urobili, aby ukázali lásku herečke Jeon So Min(Foto: Lee Sang Yeob Oficiálny Instagram)
Lee Sang Yeob, Jeon So Min

Jej spolučlenky Yoo Jae Sook, Lee Sang Yeob, Jessi, Lovelyz Mijoo a Oh Na Ra prejavili obrovskú lásku k herečke a zverejnili verziu svojho plagátu s upraveným obrázkom Jeon So Min.

Lee Sang Yeob to zverejnil vo svojich príbehoch na Instagrame s popisom „Navždy s Jeon So Min“.

Členovia obsadenia filmu The Sixth Sense 3 TOTO urobili, aby ukázali lásku herečke Jeon So Min(Foto: Oficiálny Instagram Lovelyz Mijoo)
Lovelyz Mijoo, Jeon So Min

Zaujímavé je, že ostatní nasledovali. Oh Na Ra zverejnila rovnaký plagát na svojom Instagrame a napísala: „Takže Min si len na chvíľu oddýchne. Vždy je s nami.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Oh Nara (@sabita_5)

Nakoniec to zdieľal aj Lovelyz Mijoo a napísal: 'Sme jeden.'

Medzitým sa dlho očakávaná estráda vracia silnejšia v piatok 18. marca o 20:40. KST na tvN.

Prajeme Jeon So Min skoré uzdravenie!

Jeon So Min 'Show Window: The Queen's House', nadchádzajúce drámy, ďalšie

Herečka Jeon So Min si nedávno zahrala v napínavej romantickej dráme „Show Window: The Queen's House“ s brilantnými hercami Song Yoon Ah, Lee Sung Jae a Hwang Chan Sung.

Dráma sleduje príbeh ženy, ktorá podporuje cudzoložstvo spáchané jej priateľom, nevediac, že ​​má pomer s jej vlastným manželom.

Jeon So Min(Foto: kanál A)

Jeon So Min získala uznanie za svoju odvážnu a lákavú rolu v dráme, ktorá bola veľmi odlišná od jej predchádzajúcich hereckých úloh predtým. Jej účasť v dráme posilnila jej všestrannosť a vášeň pre kariéru.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ TAKTO: Nová romantická dráma Lee Sung Kyung a Kim Young Dae Shooting Stars zverejnila pestrofarebný plagát

Medzitým sa herečka pripravuje na návrat na malé plátno s pripravovanou drámou 'Cleaning Up' s Yeom Hye Ran, Yeon Jung Ah a Kim Jae Hwa.

Jeon So Min(Foto: Instagram Jeon So Min)

Rozpráva o boji upratovačiek v bezpečnostnej firme, keď sa snažia vytvoriť si nový osud, pričom sa dotýka emocionálnych, nádejných a inšpiratívnych tém. Dráma by sa mala odvysielať niekedy v roku 2022.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.