Čistý majetok Tori Spelling naďalej klesá, uvádza sa v správe z Radar online . Podľa zasvätených je bývalá herečka „Beverly Hills 90210“ tieto Vianoce údajne „nešťastná“ kvôli pokračujúcim finančným problémom svojej rodiny.

Už niekoľko mesiacov kolujú správy o tom, že zmenšujúce sa čisté imanie Deana McDermotta a Tori Spelling bolo neustálou príčinou konfliktov. Ich hádky sa počas tohto sviatočného obdobia údajne vystupňovali kvôli tomu, ako si bývalá tínedžerská hviezda stále želá extravagantné Vianoce.

„Vianoce boli pre Tori vždy veľkou udalosťou a vždy to prehnala,“ vysvetlil zasvätený.'Skutočnosť je však taká, že vzhľadom na ich finančnú situáciu, aká je, jednoducho nemôžu kúpiť všetky darčeky pre deti, ktoré by Tori chcela.'

'Pre Tori je deprimujúce, že nemôže ísť von a kúpiť deťom veci, ktoré chcú,' dodal zasvätenec. Manželia „True Tori“ zdieľajú štyri deti: osemročného syna Liama, sedemročnú dcéru Stellu, štvorročnú Hattie a trojročného Finna.

Herečkin manžel, hviezda filmu 'Chopped: Canada' Dean McDermott, sa údajne príliš neobáva o svoj a Tori Spellingovej skromný čistý majetok.

„Dean z toho nie je vystresovaný, pretože si myslí, že deti nepotrebujú toľko vecí a má prístup menej je viac,“ povedal zasvätenec.

Dcéra zosnulého hollywoodskeho producenta Aarona Spellinga je však údajne veľmi ovplyvnená ich aktuálnym finančným stavom.

„[Tori bola] absolútne nešťastná,“ zdieľal zdroj.

„Takto si Tori nikdy nedokázala predstaviť svoj život. Cíti sa vo vzťahu uväznená a Tori je pripravená vytiahnuť zástrčku z manželstva.“

„Ani jeden z nich momentálne nemá žiadne príjmy, takže Tori sa už viac nebojí, že by Dean mohol hľadať a získať finančnú podporu,“ dodal zdroj.

Správa o boji s čistým majetkom Tori Spelling prišla po tom, čo sa s ňou nedávno podelila osobný blog že sú „silnejší“ ako kedykoľvek predtým.

42-ročná žena sa rozplývala nad svojou rodinou na posledný Deň vďakyvzdania, takže sa zdalo, že ona a Dean McDermott sa posunuli od menových problémov a manželských problémov, ktoré ich prenasledovali minulý rok.

'Prázdniny sú špeciálnym časom na to, aby sme boli s rodinou a priateľmi,' povedala Tori Spelling.

„Máme príležitosť pripomenúť si, akí sme vďační za všetko, čo máme, a za seba navzájom! Naša rodina je silnejšia ako kedykoľvek predtým.

„Musíme byť za čo vďační,“ trvala na svojom.