Komediálny film „Čestný kandidát“ režiséra Jang Yoo-Jeong s hlavnou herečkou Ra Mi-ran potvrdil svoje vydanie vo februári budúceho roka.

Podľa distribútora NEW dňa 19., 'The Honest kandidát' potvrdil svoje vydanie vo februári budúceho roka a odhalil dva plagáty.

'The Honest Candidate' je komediálny film o živote Ju Sang-Sooka (Ra Mi-ran), ktorý kandiduje v parlamentných voľbách. Vždy klame, no pred voľbami sa stane niečo, čo už zrazu nevie klamať. Je založený na rovnomennom hitbox office „The Honest kandidát“, ktorý sa v roku 2014 umiestnil na prvom mieste v brazílskych pokladniach.Nenahraditeľný herec Ra Mi-ran, ktorý hral v rôznych filmových žánroch ako ''The Dude in Me'', '' Miss & Mrs. Cops'', '' Rude Miss Young-ae'', '' Odpovedať 1988 ' ' a '' Black Dog: Being A Teacher'', potvrdila, že bude hrať hlavnú úlohu.

Exkluzívne plagáty, ktoré boli zverejnené, nesú slová ako „Som sluha obyčajných ľudí“ a „Urobím čokoľvek, ak to vytiahnem“.

Okrem toho je tu ďalší plagát, ktorý zobrazuje herečku vo vani s nápisom 'Všetko je lož.' Kombinácia protiľahlých 2 značiek „do včerajška klamár“ a „oddnes čestný kandidát“ vyvoláva zvedavosť divákov.

Medzitým Kim Mu-Yeol hrá úlohu Park Hee-Cheol, partnerky Ju Sang-sooka, ktorá je vášnivá a zodpovedná, Na Moon-hee hrá úlohu starej mamy Sang-sooka, ktorá zomrela kvôli svojim klamstvám, Jun Kyung. -ho hrá úlohu jej manžela Bong Man-Sik a Jang Dong-Ju hrá úlohu Bong Eun-ho, ktorý je majiteľom slobodného ducha.

Zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!