Lee Se Young a Lee Junho, ktorí hrajú vo filme 'The Red Sleeve Cuff', prijali výzvu TikTok a nalákali divákov svojou kombinovanou hlúposťou.

Online streamovacia platforma Viki zverejnila rôzne videá TikTok Lee Junha a Lee Se Younga ako súčasť propagačných aktivít ich prebiehajúcej drámy „The Red Sleeve Cuff“. Keď oficiálne spustili svoj tandem, produkčný tím má na vydanie veľa obsahu, ktorý zobrazuje chémiu obsadenia.

Lee Junho a Lee Se Young sa zúčastňujú výzvy TikTok

Herci z „The Red Sleeve Cuff“ Lee Junho a Lee Se Young prijali slávnu výzvu s otázkami a odpoveďami v anglickom slangovom kvíze TikTok, ktorú už prijalo mnoho celebrít.Lee Se Young a Junho z 14:00 lákajú divákov momentmi, pri ktorých sa rozbúcha srdce v upútavke „The Red Sleeve Cuff“(Foto: MBC Oficiálny Instagram) Lee Se Young a Lee Junho

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 14:00 Junho prekvapuje divákov svojím pohlcujúcim hereckým výkonom vo filme The Red Sleeve Cuff

Lee Se Young a Lee Junho nedokázali udržať svoje vzrušenie z hry a dokonca niekoľkokrát poskočili, pričom sa smiali a pozerali jeden na druhého.

Keď si mali vybrať medzi novorodencom a romantickým partnerom, dvojica na obrazovke neváhala vybrať si romantického partnera, no Lee Se Young pridala svoju komickú reakciu, ktorá Lee Junha rozosmiala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Viki (@viki)

Fanúšikovia si užívali sledovanie tých dvoch, ktorí sa zdalo, že sa spolu výborne zabávajú.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný úradníkom MBC DRAMA (@mbcdrama_now)

V ďalšom videu vyzvali medzinárodné publikum, aby si naladilo Viki a pozrelo si týždenné epizódy ich novej drámy. Hoci to bol len krátky klip, fanúšikovia boli ohromení chémiou Lee Se Younga a Lee Junha. Diváci povedali, že sa navzájom cítia pohodlne, čo očividne vedie k ich skvelej synergii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Viki (@viki)

Diváci sa skutočne bavili sledovaním 2. epizódy „The Red Sleeve Cuff“, kde sa odohralo veľa hašterivých momentov medzi dvornou dámou Sung Deok Im (Lee Se Young) a korunným princom Yi Sanom (Lee Junho).

Obsadenie „The Red Sleeve Cuff“ Zúčastňuje sa na Twitteri Blue Room

Lee Junho z 2PM, Lee Se Young, Jang Hye Jin a Oh Dae Hwan boli prítomní počas živej časti otázok a odpovedí na Twitteri. Členovia hereckého obsadenia boli požiadaní o ich skúsenosti so spoluprácou po prvý raz vo filme The Red Sleeve Cuff.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný úradníkom MBC DRAMA (@mbcdrama_now)

Očakáva sa, že čoskoro bude zverejnený ďalší obsah. Vo videách zo zákulisia drámy bolo vidieť hercov, ako sa na pľaci zabávajú, ako aj štáb, ktorý si užíval harmonickú atmosféru, ktorú hviezdy šíria počas natáčania.

Všetci si môžete pozrieť 3. a 4. epizódu „The Red Sleeve Cuff“ 19. a 20. novembra o 22:00 (KST) na MBC a Viki.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:3 vtipné momenty medzi Lee Junhom ​​a Lee Se Youngom v 'The Red Sleeve Cuff', ktoré dokazujú ich úžasnú chémiu

Čo môžete povedať o videách TikTok Lee Junho a Lee Se Younga? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.